Вправи для сідниць і стегон

Вправи для сідниць і стегон
Багато жінок і дівчат, рано чи пізно, зіштовхуються обличчям до обличчя з в’ялістю м’язів сідниць і стегон, проблемою целюліту, що призводить до абсолютно нікому не потрібним комплексам. Допоможуть прості і дієві вправи для сідниць і стегон, що займуть 20-30 хвилин. Такі вправи в домашніх умовах дуже комфортні.

Для пружних сідниць

Пружні сідниці – гордість кожної жінки, яка займається фізичними вправами спеціально для цієї групи м’язів. Легко накачати сідниці в хорошому фітнес-клубі під чуйним керівництвом інструктора. Але є багато жінок, які соромляться показати недосконале тіло чужим людям, і намагаються виправити ситуацію вдома. І навіть деякі вправи в домашніх умовах дадуть помітний результат.
Вправи
- Сядьте на підлогу, витягнувши при цьому вперед руки. Робіть «кроки», рухаючись  сідницями прямо вперед. Просуньте так 2-3 метра, а потім повертайтеся назад таким же чином. Повторити 2 рази.
- Далі ляжте на підлогу, поклавши руки свої уздовж тіла, і зігніть свої ноги в колінах, і поставивши ступні свої ближче до сідниць. Підніміть на вдиху нижню частину вашого тіла, потім напружте сідниці. У такій позі затримаєтеся кілька секунд, після чого поверніться на видиху в початкове положення. 10 р.
- Лягте на підлогу, поклавши за голову руки, ліве коліно зігніть, поклавши на нього праву ногу (стопу). Відірвіть сідниці на вдиху від підлоги і підніміть їх високо, як тільки можете. Опустіться з вдихом в початкове положення. Зробити 15-20 р., а потім поміняти ноги.
- Стати напроти стільця, поставивши ноги разом і поклавши на спинку стільця свої руки. Пряму ліву ногу відкиньте назад і робіть махи вгору. Повтор 15-20 разів, поміняти ноги.
- Встаньте прямо, ноги тримайте на ширині плечей, а руки – на поясі. Зігніть на вдиху в колінах ноги, сідниці напружте і робіть такі собі полуприсяди. Прийміть з видихом вихідне положення. Спину обов’язково тримайте прямо на час виконання. Зробити 15-20 напівприсідання.
-  Ляжте на спину, розташуйте руки вздовж свого тіла. Відірвіть на вдиху нижню частину від підлоги і спробуйте затриматися на деякий час в такому положенні, опустіть з видихом таз на підлогу. Зробити 15 – 20 р.
Вправи для стегон і сідниць потрібно виконувати не менше 3 разів на 7 днів, тоді пружна гарна попка не змусить довго себе чекати.

Для пружних стегон

- Ноги розставте широко нарізно. Руки з’єднайте так, щоб лікоть лівої торкнувся кисті правої, і навпаки. Нахиліться вперед, намагаючись торкнутися підлоги руками.
-  Встаньте прямо. Покладіть свої руки за голову, а ліву ногу зігніть в коліні. Поприсідайте на правій нозі близько 10-15 разів, потім – те ж на лівій.
- Стати однією, зігнутою в коліні, ногою на табурет або стілець, другий – на підлогу, а руки покладіть на пояс. Поміняй стрибком положення ніг. Виконати близько 20 – 30 р.
- Ноги поставте нарізно, а руки покладіть за голову. Присядьте глибоко спочатку на лівій, потім на правій нозі. Зробити 20 р.
-  Візьміть маленький гумовий м’яч, між щиколотками його затисніть. Сильно стискайте м’яч, рахуючи до чотирьох. На “п’ять” – повністю розслабте м’язи. Зробити 10-20 разів.
Бути красивою – просто. Треба тільки приділяти собі трохи часу і робити ефективні вправи.

Залишити коментар