Вправи для сідниць та стегон

Вправи для сідниць та стегон

Багато жінок і дівчат, рано чи пізно, зіштовхуються обличчям до обличчя з в’ялістю м’язів сідниць і стегон, проблемою целюліту, що призводить до абсолютно нікому не потрібним комплексам. Допоможуть прості і дієві вправи для стегон і сідниць, що займуть 20-30 хвилин. Такі вправи в домашніх умовах дуже комфортні.

Для пружних сідниць
Пружні сідниці – гордість кожної жінки, яка займається фізичними вправами спеціально для цієї групи м’язів. Легко накачати сідниці в хорошому фітнес-клубі під чуйним керівництвом інструктора. Але є багато жінок, соромляться показати недосконале тіло чужим людям, і намагаються виправити ситуацію вдома. І навіть деякі вправи в домашніх умовах дадуть помітний результат.
Вправи
Сядьте на підлогу, витягнувши при цьому вперед руки. Робіть «кроки», рухаючись на сідницях прямо вперед. Просуньте так 2-3 метра, а потім повертайтеся назад таким же чином. Повторити 2 рази.

Далі ляжте на підлогу, поклавши руки свої уздовж тіла, і зігніть свої ноги в колінах і поставивши ступні свої ближче до сідниць. Підніміть на вдиху нижню частину вашого тіла, потім напружте сідниці. У такій позі затримаєтеся кілька секунд, після чого поверніться на видиху в початкове положення. 10 р.

Ляжте на підлогу, поклавши за голову руки, ліве коліно зігніть, поклавши на нього праву ногу (стопу). Відірвіть сідниці на вдиху від підлоги і підніміть їх високо, як тільки можете. Опустіться з вдихом в початкове положення. Зробити 15-20 р., а потім поміняти ноги.

Стати напроти стільця, поставивши ноги разом і поклавши на спинку стільця свої руки. Пряму ліву ногу відкиньте назад і робіть махи вгору. Повтор 15-20 разів, поміняти ноги.

Встаньте прямо, ноги тримайте на ширині плечей, а руки – на поясі. Зігніть на вдиху в колінах ноги, сідниці напружте і робіть такі собі полуприсідання. Прийміть з видихом вихідне положення. Спину обов’язково тримайте прямо на час виконання. Зробити 15-20 напівприсідання.

Ляжте на спину, розташуйте руки вздовж свого тіла. Відірвіть на вдиху нижню частину від підлоги і спробуйте затриматися на деякий час в такому положенні, опустіть з видихом таз на підлогу. Зробити 15 – 20 р.

Вправи для сідниць і стегон потрібно виконувати не менше 3 разів на 7 днів, тоді пружна гарна попка не змусить довго себе чекати.

Для пружних стегон
Ноги розставте широко нарізно. Руки з’єднайте так, щоб лікоть лівої торкнувся кисті правої, і навпаки. Нахиліться вперед, намагаючись торкнутися підлоги руками. Встаньте прямо. Покладіть свої руки за голову, а ліву ногу зігніть в коліні. Поприсідайте на правій нозі близько 10-15 разів, потім – те ж на лівій.

Станьте однією, зігнутою в коліні, ногою на табурет або стілець, другу – на підлогу, а руки покладіть на пояс. Поміняй стрибком положення ніг. Виконати близько 20 – 30 р.

Ноги поставте нарізно, а руки покладіть за голову. Присядьте глибоко спочатку на лівій, потім на правій нозі. Зробити 20 р.

Візьміть маленький гумовий м’яч, між щиколотками його затисніть. Сильно стискайте м’яч, рахуючи до чотирьох. На “п’ять” – повністю розслабте м’язи.Зробити 10-20 разів.

Бути красивою – просто. Треба тільки приділяти собі трохи часу і робити ефективні вправи.

Развлечь вас в свободное от работы время помогут настольные игры для взрослых, которые хорошо поднимут настроение и позволят окунуться в детство.

Залишити коментар