Вправи для сідниць

вправи для сідниць

Згідно з опитуваннями, більше половини жінок вважають своєю головною проблемною зоною саме «нижній поверх». І це небезпідставно: жіночий організм схильний до відкладення жиру саме там, а в міру округла і підтягнута попка дійсно додає сексуальної привабливості. Щоб зробити свої сідниці такими, про які мріють мільйони жінок, не потрібно багато. Вам допоможуть декілька вправ для сідниць, про які ви дізнаєтесь з цієї статті.
Сідниці: все, що вам потрібно знати

М’язи сідниць діляться на верхні, середні і нижні. Всі вони відповідають за рухи стегон, такі як відведення назад і обертання. На жаль, крім чоловічих поглядів жіночі стегна нерідко притягують ще й зайві кілограми. Аеробні навантаження, такі як ходьба, біг і велосипед, позитивно позначаються на тонусі м’язів сідниць і зовнішньої поверхні стегна. Особливо ефективно рух в гору, яке задіює нижні м’язи і спалює більше калорій. Якщо ви хочете скинути вагу і привести в порядок сідниці, вибирайте велосипед. Він відмінно зміцнює всі «потрібні» групи м’язів, але, як у спортзалі, так і на свіжому повітрі, будуть потрібні регулярні інтенсивні тренування як мінімум по 30 хвилин кожна. Якщо ви любите плавати, сміливо відправляйтеся в басейн або на найближчий водойму. Регулярні запливи зміцнять не тільки сідниці, а й м’язи всього тіла.

Крім аеробного навантаження необхідна і силова. Адже біг або велосипед впливають на весь організм в цілому, а щоб тренування «попали в точку» необхідно попрацювати над проблемною зоною окремо. Щоб будь-які тренування не минули марно, вам буде потрібно переглянути і свій раціон: скоротіть споживання калорій, відмовтеся від цукру і тваринних жирів.

1 Вправа для сідниць

Краща вправа для стегон і сідниць – присідання. Краще, якщо ви будете виконувати їх перед дзеркалом: таким чином ви завжди будете підтримувати правильне положення і вправи будуть ефективнішими. Поставте ноги на ширину плечей, випряміть спину. Згинайте коліна до тих пір, поки стегна не будуть паралельні підлозі. Інший різновид цієї вправи - присідання зі стільцем. Ви присідає на стілець, поставлений за вашою спиною, і не переносити на нього вагу тіла. Розставивши ноги ширше, ви зусилля навантаження на м’язи сідниць.

2 Вправа для сідниць

Поштовхи. Ця вправа робиться з положення стоячи на четвереньках. Розподіліть вагу тіла рівномірно. Зігнувши коліно, підтягніть його до грудей, а потім випрямити ногу назад і злегка вгору. Цю вправу потрібно виконувати обережно, але в темпі. Слідкуйте за тим, щоб спина не провисав занадто сильно. Щоб підсилити вправу, закріпіть на щиколотках спеціальні ремені з вагою. Повторюйте вправу по 15 разів для кожної ноги, можна зробити кілька таких підходів.

3 Вправа для сідниць

Інша ефективна вправа для сідниць з елементом розтяжки – випади. Їх варто робити не вперед, а назад, щоб навантаження припадала на найбільш проблемні зони. І пам’ятайте, що ключ до вирішення проблеми неідеальних сідниць – регулярність. Прості, але регулярні тренування принесуть більше користі, ніж складні, але рідкісні.

Предлагаем посетить интернет журнал для женщин АвтоЛеди – журнал для настоящих леди.

Залишити коментар