Як накачати прес

накачати прес

Чи буде він таким же гарним, з рельєфними «кубиками», як у тих молодих людей, що рекламують дієти, масажери, тренажери etc? І якщо так, то за який термін можна цього домогтися? Для початку – трохи відомостей з фізіології. Існує таке поняття, як «передньо-бокова стінка живота». Вона представлена прямим м’язом живота, двома косими (зовнішньої і внутрішньої) і поперечної. Це і є основні м’язи черевного преса. Виходячи з цього, пропонуємо вам парочку «варіантів поведінки».

Варіант 1. Їмо, скільки захочемо.

Можна, маючи великий живіт, кинути все, поставити перед собою мету і почати тренувати прес до одуру – знайома для багатьох картина, чи не так? Але чи зникне від таких тренувань живіт? Відповімо чесно: навряд чи. Усе впирається у фізіологію, харчування, спадковість, пристрасть до пива і ще багато в що.

Але є в цьому один позитивний момент – займаючись, прес ви зміцните однозначно. Хоча він і буде приховано підшкірно-жировою клітковиною передньої черевної стінки. Як у борців сумо – не дивіться, що вони пузаті. Вони і на шпагат легко сядуть і будь-який удар в область живота витримають – адже під жиром сталеві м’язи преса. Так що зразок для наслідування існує.

Варіант 2. На дієту!

Існує помилкова думка, що «кубики» можна нагнати, якщо робити якісь певні вправи, певну кількість разів і в певній послідовності. Усі ці твердження знову-таки легко розбиваються об фізіологію: прямий м’яз живота напружити сильніше в тому чи іншому відділі неможливо, він як мотузка – напруга рівномірно розподіляється по всій довжині.

А ось «кубики» стають видні при належному тренуванні, за відсутності жиру на передній черевній стінці і завдяки тому, що у прямого м’яза є сухожильні перемички. Якщо хочете мати «кубики» – тренуйте прес і негайно сідайте на дієту. Раптом допоможе? А якщо не вийде – завжди можна втішитися «Варіантом 1» …

Все виды операций предлагает IMC Международный медицинский клуб, который гарантирует качество, надежность и эффективность.

Залишити коментар