Як прибрати галіфе на стегнах

Галіфе на стегнах

Так задумано природою, що в зоні стегон і сідниць у жінок присутній «стійкий» жировий прошарок, який важко зменшити навіть при різкому схудненні. Цей прошарок, а точніше те місце, де він утворюється, називають галіфе. По суті, є два основних способи, щоб прибрати галіфе на стегнах – це комплекс фізичних вправ у поєднанні з дієтою, або хірургічне втручання – ліпосакція. Якщо вам до душі перший варіант, то діяти треба вже зараз. Для початку варто переглянути свій раціон. Щоб знизити інтенсивність накопичення жиру в області стегон, рекомендується налягти на овочі та фрукти, білкову їжу, а будь-які кондитерські вироби виключити. Найбільш раціональну дієту вам підкаже лікар-дієтолог, спираючись на ваші індивідуальні показники здоров’я.

Так як галіфе на стегнах це шар жиру з зовнішньої сторони стегна, необхідно робити вправи, призначені для розробки широкого стегнового м’яза.

Комплекс вправ, щоб прибрати галіфе на стегнах заснований на наборі основних рухів (стрибки, «велосипед», «ножиці», махи ногами і т.п.), знаючи які можна придумати свою власну зарядку, або ж застосувати запропоновані нами нижче:

- У положенні лежачи на боці вздовж жорсткого краю ліжка опустити ногу вниз і тримати ногу прямо. Потім робити махи прямою ногою, спочатку близько 10 рухів, потім, через кілька днів, збільшити число махів до 30. Повторити вправу для іншої ноги.
- Стоячи біля стіни, обіпріться на неї двома руками і трохи зігніть в колінах ноги. Повільно, із зусиллям підніміть ліву ногу через сторону, потім праву.
- Лежачи на правому боці, зігніть коліна і підтягніть їх до живота так, щоб між стегном і тулубом утворився прямий кут. Спробуйте підняти стегно, тримаючи стопи зімкнутими, і протримайтеся в цьому положенні 1-2 секунди. Опустіть стегно. Дану вправу слід повторювати 5-10 разів для кожної ноги. Робити його треба повільно, щоб відчути напруження м’язів.
- У положенні лежачи на боці, зіпріться на передпліччя і підніміть таз. Верхню ногу підніміть на 20 см. і постарайтеся залишитися в даному положенні на 10 секунд, потім опустіть ногу. Така вправа рекомендується виконувати по 2-3 рази для кожної ноги.

Щоб закріпити ефект від вправ і швидше позбутися галіфе на стегнах, найкраще поєднувати їх з масажем стегон. Масаж покращує кровообіг, стимулює обмін речовин і допомагає прискорити відтік лімфи і венозної крові. Починайте з легкого масажу, потім як слід розітріть, розімніть проблемні зони. Завершіть масаж такими ж легкими рухами, з яких почали. Не перевищуйте тривалість самомасажу – 10 хвилин цілком достатньо. Ви можете робити такий масаж з використанням спеціальних засобів проти целюліту. Не рекомендується робити самомасаж, якщо ви захворіли, просто погано себе відчуваєте, чи є висипання на шкірі.

Від вас буде потрібно лише трохи завзятості і терпіння – і в результаті стрункі, підтягнуті сідниці і стегна без галіфе стануть предметом вашої гордості!

На сайті leda-agro.com можна купити насіння для свого городу та виростити чудові офочі, газонну травку, а також красиві та запашні квіти.

Залишити коментар