Як прибрати обвислі боки?

Обвислі боки

Як зробити талію тонкою і красивою? Більшість жінок віддають перевагу фізичним навантаженням, і це правильно, тому що, тільки регулярно тренуючи своє тіло, ви зможете отримати бажаний ефект і підтримувати його. Багато з нижченаведених вправ, можуть здатися складними, однак виконуючи їх, ви скоро закохаєтесь в свою фігуру і вже через два тижні занять зможете оцінити результат. Ваша талія стане тоншою, за рахунок того, що підуть боки з зайвим жировим шаром. Починаючи виконувати курс цих навантажень, уявляйте бажаний результат і не зупиняйтеся на півдорозі.

1. Стати на коліна, руки витягніть перед собою. Синхронно сідайте, то на праву, то на ліву сторону. Відриваючи своє тіло від підлоги, не допомагайте собі руками, виконуйте вправу тільки за рахунок м’язів преса і ніг.

2. Ляжте на спину і зігніть ноги в колінах. Опускайте ноги то на праву, то на ліву сторону, намагайтеся, щоб рухалася тільки нижня частина тіла. При цьому руки, спокійно лежать на підлозі.

3. Сядьте на підлогу і схрестіть ноги. Покладіть праву руку на ліве коліно і виконайте скручування торсу. Потім поміняйте руку і повторіть вправу теж, в іншу сторону.

4. Придбайте фітбол. Сядьте на нього зверху, підтягніть живіт і випряміть спину. Зберігаючи положення тіла в рівновазі, пострибайте на м’ячі.

5. Ляжте та підлогу, випряміть обидві ноги і покладіть їх на фітбол. Тепер починайте качати м’яч вправо і вліво.

6. Ляжте на підлогу і покладіть руки під сідниці. Підніміть обидві прямі ноги вертикально вгору, так щоб ваші п’яти дивилися в стелю. Намагайтеся тягнутися ногами, трохи відриваючи таз від підлоги.

7. Сядьте на підлогу, підтягніть живіт, витягніть прямі ноги. Починайте нахилятися тулубом вперед, намагаючись якомога ближче притягнути торс до ніг. При цьому ноги не повинні відриватися від підлоги.

8. Станьте, ноги на ширині плечей, руки на талії. Починайте крутити стегнами, виконуючи обертальні рухи великої амплітуди.

9. Лежачи на спині, піднімайте тулуб і сідайте, не використовуючи рук. Потім тягніться до своїх носків. Поверніться знову у вихідне положення лежачи. Слідкуйте за тим, як працюють м’язи вашої талії.

10. Сядьте на підлогу і зіпріться ззаду на прямі руки. Відірвіть ноги від підлоги і замріть в повітрі на кілька секунд.

11. Качайте прес, не менше тридцяти разів, тримаючи руки зімкнутими за головою.

12. Лежачи на спині, відірвіть ноги від підлоги. Виконуйте ними по черзі махи вгору і вниз.

13. Качайте прес, тримаючи руки за головою, при цьому в тій точці, коли ви опиняєтеся в положення сидячи, виконуйте скручування торса вправо і вліво.

14. В положенні стоячи, розведіть руки в сторони. Піднімайте пряму ногу так, щоб вона утворила у верхній точці прямий кут з вашим корпусом. Намагайтеся зберігати рівновагу, стоячи на одній нозі.

15. Якщо є в будинку турнік, то зависніть на ньому, і піднімайте ноги, таким чином, щоб вони утворили прямий кут з тілом. Можете також спробувати підтягувати ноги, зігнуті в колінах, до себе.

16. Ляжте на живіт, витягніть ноги й руки. Чергуйте секунди розслаблення з секундами напруги, коли ви повинні максимально потягнутися кінцівками, витягаючи руки вгору, а ноги – вниз.

17. Стоячи, нахиляйте тулуб вниз так, щоб воно утворило прямий кут з підлогою. При цьому стежите, щоб ноги не згиналися в колінах, і щоб спина була рівною.

18. Стоячи, трохи пом’якшити коліна, руками упирайтеся в стегна. Зосередьтеся на своєму диханні і роботі м’язів преса. Видихаючи, втягуйте живіт, а на вдиху розслабляйте м’язи.

19. Ту ж саму вправу повторіть, тримаючи руки не на стегнах, а в упорі на колінах.

20. Ляжте на підлогу і починайте крутити велосипед ногами.

21. Якщо є можливість ходити в спортзал, або якщо у вас є вдома тренажер, то приділяйте три рази на тиждень по 40 хвилин роботі на тренажері.

22. Ляжте на спину, складайтеся в корпусі, таким чином, щоб ви змогли підтягнути правий лікоть до зігнутому лівого коліна і навпаки.

23. Ляжте на бік в упор на зігнуту в лікті руку, витягнуті ноги поперемінно випрямляйте так, щоб вони утворювали прямий кут з корпусом. При цьому зберігайте рівне положення тіла, не прогинайться в спині.

24. Стоячи, покладіть руки на талію, виконуйте скручування верхньої частини корпусу вперед і назад, при цьому, намагаючись максимально повернутися назад.

25. Сидячи на стільці, тримайте рівну спину і підтягуйте зігнуті коліна до грудей. Руками упирайтеся в краї сидіння.

26. Стоячи, виконуйте нахили корпусу і тягніться двома руками то до правої, то до лівої ноги.

Зробити красиве та незабутнє весілля у Львові допоможе сайт , в якому Ви знайдете багато корисної інформації для себе та Вашого свята.

Залишити коментар