Як прибрати живіт за 2 тижні

прибрати живіт за 2 тижні
Подивившись на струнких дівчат з обкладинок журналу, я вирішила позбавитися від живота, повернути собі струнку і чарівну фігурку, і почала пошук методики, яка дозволила б мені прибрати живіт всього за пару тижнів.
Бажання зайнятися собою, привести себе в порядок виникало у мене набагато раніше, але все ніяк руки не доходили. Але в один день вирішила поставити крапку і відправити свою лінь гуляти лісом. Знайшла ідеальний метод і почала вдосконалюватися. Результат проявлявся не особливо швидко, але я була непохитна. Тепер я дуже вдячна подрузі, яка порадила так вчинити, і хочу поділитися цією порадою і з вами.
З часом в кишечнику накопичуються різні шлаки, які розкладаються і виділяють в організм дуже неприємні речовини. Організм, роблячи спроби захиститися від усього цього, оточує внутрішні органи водно-жировим прошарком. Цей прошарок приймає на себе весь негативний удар і захищає організм від шкідливого впливу продуктів розкладання шлаків. Але виглядає все це вкрай некрасиво. Саме тому ми й починаємо боротися із зайвим жиром і водою. Але щоб прибрати живіт, необхідно не труїти себе дієтами, а просто очистити організм від шлаків. Зараз я розповім вам, як це зробити.

Як прибрати живіт за допомогою харчування

Для того щоб позбутися від шлаків в організмі, необхідно провести його прочищення. Чистимося маленькою зміною раціону. Це проходить в два етапи.
Етап перший строком на три дні:
Сніданок – каша гречана, стакан кефіру 1%. або нежирний сир, йогурт.
Обід – овочі в будь-яких кількостях, стакан кефіру.
Вечеря – одне відварене яйце.
Етап другий терміном у півтора тижні:
Сніданок – гречана каша і стакан кефіру або нежирні молочні продукти.
Обід – кефір і овочі в будь-якій кількості.
Вечеря – овочі в будь-яких кількостях, стакан кефіру, відварна грудинка.
Не забуваємо про те, що попутно з прочищенням організму необхідно застосувати фізичне навантаження.

Як прибрати живіт за допомогою спорту

На ці вправи вам знадобиться всього 10 хвилин. Це займе стільки ж часу, як і дзвінок, найкращої подруги, а користі ви отримаєте набагато більше. І так, приступимо.
Вправа1:
У положенні «лежачи» притискаємо підборіддя до грудей, а ноги згинаємо в колінах таким чином, щоб ступні стояли строго на підлозі, а п’яти були максимально далеко від сідниць. Кінчиками лівої руки тягнемося до п’яти лівої ноги. Те ж саме потім робимо і правою рукою. Долоні повинні бути повернені вгору. Робимо вправу 6 разів для кожної руки.
Вправа 2:
У положенні «лежачи», руки за головою, зігнуті в ліктях, паралельно підлозі, згинаємо праву ногу в коліні, а ліву піднімаємо не згинаючи. Далі піднімаємо корпус вгору, не відриваючи поперек від підлоги. Пряму ногу намагаємося максимально наблизити до лиця. Повторюємо так по 10-12 разів для кожної ноги.
Не забувайте, що як би не хотілося худнути, нічого не роблячи, ніхто ще не придумав методу дієвішу, ніж очищення і спорт.

Залишити коментар