Комплекс вправ для грудей

вправи для грудей

Кожна жінка мріє мати пружні груди, на жаль не кожна має терпіння щоб досягти бажаного результату. Ми пропонуємо вам три прості вправи, які ви зможете виконувати в вільний час кожного дня. Як відомо, молочні залози знаходяться на малих і великих грудних м’язах, тому для того, щоб збільшити обсяг грудних м’язів нам необхідно виконувати вправи для грудей. Вправи для грудей потрібно виконувати не рідше ніж 3-5 рази на тиждень, тільки тоді можна добитись чудових результатів та зробити груди більш пружними. Якщо інтенсивно тренуватись 4-8 тижнів, то коло бюста можна збільшити на 4-6 см. Хороші результати, так? Крім нижчеописаних вправ для грудей слід також робити масажі, контрастні ванни а також більше часу проводити на свіжому повітрі. Ну і звісно не забуваємо про восьмигодинний сон.

Вправа для грудей №1

Встаньте прямо та візьміть в руки невелику тяжкість (можна книжку). Підніміть руки вгору та зробіть два хлопки. При підйому рук вгору робимо вдих а при опусканні видих. Повторіть цю вправу  8-12 разів.

Вправа для грудей №2

Ляжте на спину та візьміть в руки книги або мішечки з піском. Розведіть руки в сторону так, щоб вони опинились на рівні плечей, потім два рази перехрестіть, тримаючи перед грудьми, і підніміть косо вгоу над грудьми різким рухом. Повторіть цю вправу 4-12 разів.

Вправа для грудей №3

Ляжте на спину та візьміть в пуки мішечок з піском, гирю або інший важкий предмет. Руки повинні  бути відведені за голову. Повільно піднімаємо руки над головою та опускаємо до живота. При підйомі рук робимо вдих а при поверненні в вихідне положення видих. Повторіть цю вправу 5-10 разів.

Ось такі прості вправи для грудей. Виконуйте їх і через два місяця ви побачите як ваші груди збільшились, підтягнулись і стали більш привабливі.

Каждый человек мечтает быть здоровым и красивым, а мы Вам в этом поможем. Узнайте больше о здоровом питании и похудении у нас.

Залишити коментар