6 видів фітнесу для проблемних зон

фітнес для проблемних зон

Підтягнутий живіт, стрункі ноги, королівська постава самі по собі не з’являться. А щоб у короткий термін домогтися всього цього, необхідно вірно підібрати фітнес-програму. Але багатство вибору ставить в безвихідь не тільки новачка. Давайте розбиратися разом.

Мета: швидко схуднути
Що допоможе? Cycle – імітація групової шосейної гонки на велотренажерах. Вам представиться можливість разом з іншими учасниками випробувати реальні навантаження шосейної гонки. Даний напрямок придумано на початку 90-х американським велосипедистом Джоном Голдергом на основі контролю роботи серця.

Сайклінг допомагає худнути в рекордні терміни: енерговитрати складають 750 ккал за годину, і при цьому немає необхідності в виснажливих тренуваннях. Крутіння педалей у режимі «важко – легко» досить швидко надає стегнам, сідницям і литкам красиву форму. Тренується серцево-судинна система, тиск приходить в норму. Заняття на велотренажерах також рекомендують жінкам з початковою стадією варикозної хвороби.

Мета: здобути гнучкість і грацію
Що допоможе? Flex – тренування, заснована на методиці «Пілатес», з використанням кращого з досягнень таких програм як «Фітнес-йога», «Бодібалет», «Калланетик», «Стретчінг».

Головна особливість Flex – комплексна робота над тілом. Тренування підвищує м’язовий тонус, розвиває гнучкість і координацію, покращує поставу, робить рухи пластичними, ніби ви народилися прямо у танцзалі. Покращується постава, суглоби набувають рухливість, а тіло легкість. Замість того щоб качати окремо спину, прес, ноги, ви тренуєте все тіло разом. Така методика викликає циркуляцію енергії в організмі і її накопичення. Flex – ідеальне доповнення до ваших повсякденним тренувань. Зазвичай вправи входять в комплекс загальної аеробіки.

Мета: підтягти стегна і сідниці
Що допоможе? Степ-аеробіка – ритмічні рухи вгору і вниз на спеціальній степ-платформі. Залежно від рівня складності її висота змінюється. Вправи розвивають рухливість в суглобах, формують склепіння стопи, тренують рівновагу і дають змогу спалювати велику кількість калорій. Степ-аеробіка чудово покращує фігуру, особливо форми гомілок, стегон і сідниць.

Мета: підтримати форму
Що допоможе? Аквааеробіка – заняття у воді. Вона не має протипоказань, окрім важких захворювань. Такі вправи малотравматичні, але при цьому дають навантаження в три рази більше, ніж на суші, – за рахунок подолання опору води. Додатково присутній ефект гідромасажу, що корисно для шкіри і допомагає від целюліту.

Такі заняття можуть проводитися як в дрібній, так і в глибокій воді. Останні особливо розвивають координацію рухів, тому що доводиться утримувати рівновагу (для цього використовується гідропояс або трубки з легкого пластика). Людям хворим, з великою вагою або які не вміють плавати краще виконувати роботу на дрібному місці, спираючись на дно басейну. Заняття в басейні однаково підходять молодим та спортивним жінкам, літнім і хворим. Рекомендують майбутнім мамам і всім, хто бажає швидше відновитися після травм і операцій. Особливо аквааеробіка підходить для початківців, а також тим, хто страждає варикозним розширенням вен.

Мета: зробити ноги стрункими
Що допоможе? Танці! Тільки за допомогою танців можна зробити ноги по-справжньому стрункими. Ваші ноги несуть на собі кілька десятків м’язів, кожна з яких виконує свою функцію. Звичайні вправи забезпечують навантаження не на всі групи м’язів.

Фахівці в області танцювального фітнесу запевняють, що горезвісні галіфе утворюються саме через те, що ви не танцюєте! Витрата калорій на такому тренуванні мало відрізняється від витрати калорій на звичайному тренуванні. Але всього півгодини руху під музику, і ви перетворюєтеся на королеву краси: очі горять, шкіра світиться рум’янцем, ще казна-звідки береться еротична грація. До того ж це допоможе вам перетворитися на зірку нічних танцполів, обзавестися ідеальною поставою і впевненістю в собі!

Мета: знайти гармонію душі і тіла, отримати королівську поставу

Йога – перевірена тисячоліттями практика розвитку особистості через фізичне вдосконалення тіла і внутрішньої гармонії. Тренування сприяє нормалізації психоемоційного стану, підвищення енергопотенціалу, розвитку сили і гнучкості. Це практична філософія, заснована на розумінні нашої спільної людської сутності. Заняття йогою розвивають силу, гнучкість, витривалість до фізичних навантажень, підвищують рівень енергії людини, тобто ви починаєте просто добре себе почувати, підвищується імунітет, поліпшуються видільні функції організму та обмін речовин. Людина стає більш стійкою до стресів, позбавляється від комплексів, залежно від несприятливих зовнішніх чинників.

Самым высокотехнологичным радар-детектором в мире являетсяValentine One. Подробнее узнать о нем можно на сайте valentine.inkiev.net.

Залишити коментар