Десять найкращих кардіотренувань

Кардіотренування

Чому фахівці наполягають на тому, щоб у кожного з нас були кардіо-навантаження? Та тому що здорове серце дозволяє не тільки покращувати якість життя, але і його тривалість. Часто заняття у фітнес-залах стають малоефективними саме через нестачу хороших кардіо-навантажень. Фахівці радять в кожне тренування включати кардіо-вправи. Тоді сильне серце дозволить вам ставити будь-які завдання у фітнес-залі. Найбільш ефективними вважаються тренування, в яких, принаймні, 30 хвилин присвячені кардіо-навантаженням. Цього часу цілком достатньо, щоб поліпшити функцію серця і перешкодити серцево-сосудітсим проблем у майбутньому.

Так може, прийшов час переглянути свої звичні відвідування фітнес клубів, обов’язково починаючи заняття в залі з кардіотренування? Залишається тільки вибрати відповідний вид навантаження. Ось невеликий огляд, який допоможе вам зробити вибір:

С компанией Дамка морские перевозки грузов проводятся эффективно, быстро и качественно.

1. Біг. Це найкраще кардіотренування. Біг ефективний у всіх сенсах, до того ж дуже доступний. Вам буде потрібно лише пара якісних кросівок для бігу: на товстій підошві для зими, і на тонкій – для літа. З обов’язковим супінатором! Якщо взуття невідповідне, то ви будете відчувати болі в колінах і гомілках.

2. Їзда на велосипеді. Відмінне тренування! Звичайно, найкраще – на повітрі. Але взимку або в дощову погоду можна скористатися і велотренажером. Дуже гарне тренування – їзда по горбистій місцевості, їзда в гору – відмінне тренування серцевого м’яза. До речі, велосипед з кількома швидкостями дозволить вам спочатку не дуже втомлюватися.

3. Еліптичний тренажер. Якщо ви йдете в спортзал, обов’язково присвятіть якийсь час цього чудового тренажеру, який дозволяє розподіляти навантаження відразу на всі частини тіла. Зараз це один з найбільш популярних тренажерів, він імітує біг, ходьбу в гору, біг вгору, і взагалі чудово зміцнює серце. Багато заможних людей зараз купують додому не велотренажер, а саме ось такі «машини».

4. Плавання. Купуйте красивий модний купальник – і ось ви вже мотивовані! А далі – досить просто йти в басейн або на узбережжя, і плавати. Найкраща техніка для кардіотренування – брас, до того ж він дає найвищий викид адреналіну. Але й інші техніки можуть бути цілком ефективні, особливо, якщо ви не забуваєте про ноги і працюєте досить інтенсивно. Тепер багато клубів мають басейни, тому розпочати тренування з плавання – дуже здорово!

5. Степ-аеробіка. Такими заняттями можна займатися і удома, включивши готовий комплекс вправ по DVD. Це дуже цікавий спосіб слухати хорошу ритмічну музику і в цей же час тренувати серце. Може, тільки ще танці зможуть давати подібний ефект. До того ж, тренування вдома допоможуть заощадити дуже багато часу! Хоча тренування в залі, в хорошій компанії, з професійним інструктором трохи ефективніше.

6. Гребля. Вид тренувань, звичайно, рідкісний, хоча недооцінювати його не варто. Справа в тому, що зараз вправи в гребному клубі стають престижними, як на Заході. Складність у тому, що без спеціального обладнання не обійтися. Але якщо ви живете поблизу водойми, де є такий клуб, то записатися туди варто. Або спробуйте для початку тренажер, що імітує рухи весляра. Це дуже хороше джерело адреналіну, руки отримують чудову розробку всіх м’язів. Є тренажери, де і ноги теж рухаються разом з руками, і це стає дуже корисним кардіонавантаженням.

7. Ходьба. За це кардіотренування можна взятися в будь-який час і практично в будь-якому місці. Єдине, що потрібно враховувати, – це достатня робота рук, якої іноді нехтують. Обов’язково згинайте і розгинайте руки під час ходьби і тоді це стане вашою улюбленим кардіонавантаженням, адже більше нічого не потрібно, а результат ви помітите відразу, у вигляді відмінного травлення, гарного настрою і заряду енергії.

8. Бадмінтон, гандбол або рекетбол. Можна в парі, а можна й одномуї. Є зали, оснащені для таких тренувань. Тепер ви можете спокійно спробувати такі заняття, оскільки знаєте, що це не просто весело і цікаво, а й ще неймовірно корисно. І це зовсім не нудно стукати об стінку м’ячиком! Тільки обов’язково запасіться захисними окулярами, а то ці маленькі синенькі м’ячики так швидко спочатку відскакують, що буває складно встежити.

9. Бокс. Відмінне тренування серця і координації руху. А також хороший спосіб схуднути. І бокс, і кік-бокс дають хороше тренування серцевого м’яза. Кік-бокс, крім усього іншого, трохи більше зміцнить ноги. А якщо є проблеми в координації та утриманні балансу – то краще всього простий класичний бокс. Дуже модне зараз тренування, особливо, для ділових дівчат.

10. Йога. Хочете вірте, хочете – ні, але деякі практики йоги пропонують досить енергійні навантаження, в яких серце битиметься досить інтенсивно. Наприклад, Ashtanga-йога (аштанга) є прекрасним поєднанням поз йоги та аеробіки. Для таких занять не потрібно ні модного одягу, ні навіть взуття. Спробуйте, проконсультуйтеся з інструктором, можливо, вам підкажуть кілька нескладних вправ.

Але навіть якщо у вас немає достатньо часу на заняття тільки кардіовправами, пам’ятайте, що робити нетривале тренування, все одно краще для вас, ніж не робити нічого. Не бійтеся інтенсивних занять, вони збережуть ваше серце!

Залишити коментар