Ефективні вправи для грудей

Вправи для грудей

Інтернет наповнили різні комплекси, які обіцяють ріст бюста мало не на розмір за місяць. Насправді, вправи для грудей, для досягнення таких рекордних результатів повинні виконуватися в силовому режимі, зі штангою і гантелями. Просте «стисніть ручки перед грудьми» може тільки підтягти м’язи і то при великих стараннях, ось щоб збільшити їх та надати їм красиву форму потрібно виконувати більш складні вправи.

«Велика трійка» – вправи для грудей в спортзалі

В магазине Baobab китайских телефонов вы можете приобрести оптом копии телефонов из Китая. Продажа китайских телефонов осуществляется по всем правилам поэтому вы можете быть уверены в качестве и гарантии нашего товара.

Тренінг м’язів грудей, спрямований на їх ріст, практично нічим не відрізняється для чоловіків і жінок. Для милих дам це означає лише одне - вправи для грудей допоможуть збільшити обсяг м’язів тільки якщо будуть виконуватися з повною віддачею.

Підберіть штангу і гантелі такої ваги, щоб ви могли самостійно повторити вправу всього 8-10 разів, і обов’язково працюйте з «тренувальним партнером» для страховки.

* Ляжте на пряму лаву для жиму лежачи. Гриф паралельний до середньої лінії грудей, руки на грифі стоять на ширині плечей, великий палець обхоплює гриф. Зніміть штангу зі стійок і плавно опустіть вниз до середини грудної клітки і вгору. Повторіть 8-10 разів, 3-4 підходи.
* Підніміть лавку під кутом 45 градусів і виконайте першу вправу, підходи і повтори такі ж.
* Ляжте на пряму лаву, в руках перед грудьми одна гантель. Переведіть гантель спочатку за голову, а потім повертайтеся в початкове положення, при цьому поперек і таз від лави не відриваються. Для грудей буде тільки краще, якщо ви зможете виконати цей рух всього 6-8 разів.

Кращі домашні вправи для грудей – це віджимання. Причому варіант «віджимання з колін» годиться тільки якщо ви взагалі ніколи не робили вправи. У всіх інших випадках вам необхідно зробити 4-5 сетів по 10 віджимань «з ніг».

Відмінне навантаження для грудей дає і поза планки. Зіпріться на носочки і зігніть під прямим кутом руки і стійте в цьому положенні, підтягнувши живіт і не прогинаючи поперек вниз. Стояти потрібно протягом однієї хвилини. Домашні ефективні вправи для грудей виглядають наступним чином – сет віджимань, відразу ж перейти в планку, повторити 4-5 разів.

Тренуйтеся через день і не поєднуйте цей тренінг з низькокалорійною ефективної дієтою для схуднення і зростання буде помітний вже через місяць.

Залишити коментар