Фітнес … або дитина?

фітнес

Крім того, що весь світ, з недавнього часу, сприймає Норвегію, як країну «казкарів», в ній, крім Олександра Рибака, є й більш серйозні люди. Зокрема, вчені з цієї північної сторони завдали серйозного удару по відношенню людей до заняття фітнесом. Як стверджується в їх «massage» – фанатичне заняття фітнесом не просто ускладнює процес вагітності, а й зовсім може позбавити жінку радості материнства. Їх твердження має під собою реальну основу. Вчені надають всьому світу результати дослідження, проведені за участю 3 тисяч представниць слабкої статі. Як було заявлено, в 1984-1986 році випробуваним жінкам задали наступні питання:

як часто вони займалися фітнесом? тривалість занять? інтенсивність навантажень?

Після одного десятка років тих же самих «піддослідних» піддали опитуванням щодо вагітності. Результати були шокуючими. Безпліддям частіше страждали ті, хто займався фітнесом день за днем і ті, хто «викладався» на всі сто. Норвезькі вчені робили знижку на такі речі, як вікові, вагові та сімейні обставини і, навіть на куріння. Але все одно показники були невтішні.

Сумна статистика показувала, що в лавах таких жінок проблема безпліддя виникала частіше, ніж у тих, хто робив помірну навантаження на свій організм. Співвідношення між ними в цьому плані було на рівні один до трьох. Більше всіх «дісталося» жінкам, яким не виповнилося на момент експерименту й тридцяти років. 25% таких жінок не могли завагітніти в той же рік, коли почалося дослідження. До порівняння, національний показник проблем з фертильністю складає в Норвегії 7%.

Фактом проблеми з вагітністю у жінок які активно займаються  фітнесом є логічне пояснення. За нормальних навантаженнях організм витрачає  нормальну кількість енергії і встигає заповнити їх втрату. Та коли жінка перебільшує з навантаженнями, у організмі не залишається енергії не те що на овуляцію, але і на саму вагітність. Як мовиться: «Всьому є міра».

Так, що займайтеся на здоров’я, але в межах розумних навантажень.

Подчеркнуть красоту и милый животик беременной женщины сможет качественная и современная одежда для беременных, которая к тому же довольно удобная.

Залишити коментар