Комплекс фітнес вправ для зміцнення і пружності сідниць

вправи для сідниць, вправи

Дана стаття призначена головним чином для жінок, так як внаслідок особливостей будови жіночого організму ноги вельми уразлива його частина. За відсутності регулярних тренувань у багатьох представниць прекрасної статі ця частина тіла вже до двадцяти років може почати втрачати свою сексуальну привабливість.

Головні проблеми, які хвилюють молодих жінок, це обвисла внутрішня сторона стегон і сідниці. За допомогою регулярних фізичних вправ по 15-20 хвилин в день ці косметичні недоліки легко виправити. Пропоновані вам вправи добре зарекомендували себе у вирішенні цих проблем. Вони досить ефективні, в процесі їх виконання (особливо в перший раз) ви повинні трохи втомитися, почастішає серцебиття, а після ноги будуть трохи “гудіти”. Не лякайтеся, це нормально. Перші результати з поліпшення ваших ніг ви помітите приблизно через місяць.

Комплекс вправ для зміцнення і пружності сідниць. Вправи проти відвислої внутрішньої сторони стегон

* Встаньте спиною до стіни, покладіть руки на пояс, і прямою ногою робіть короткі махи убік. Хитрість цієї вправи полягає в тому, що махи не повинні бути занадто високими (приблизно довжина вашої стопи), але зате вони повинні бути дуже швидкими. Проробляйте цю вправу 10 разів кожною ногою, а якщо відчуєте, що такі навантаження вам не під силу, то скоротіть кількість до 5-6.
* Ляжте на правий бік, підтягніть живіт і підніміть праву ногу на висоту 10 см від підлоги, права рука повинна перебувати над головою. Залишайтеся в такій позиції кілька секунд, після чого відпочиньте і повторіть аналогічні рухи на лівому боці.
* Вправа для внутрішньої сторони стегон “ножиці”, швидше за все, добре знайома Вам. Ляжте на спину, обіпріться на лікті, підніміть ноги і перехрещуйте їх протягом декількох секунд. Якщо відчуєте втому в ногах, відпочиньте кілька хвилин і повторіть вправу. Цілком достатньо робити цю вправу 3-4 рази.
* Ходьба на місці також сприяє зміцненню внутрішньої сторони стегон. При ходьбі намагайтеся піднімати коліна якомога вище. При бажанні цю вправу можна замінити на легкий біг і стрибки.

Вправа проти відвислих сідниць

* Сядьте на краєчок стільця, ступні ніг тримайте нарізно. Затисніть між колінами який-небудь предмет (книгу або диванну подушечку). Сидіть прямо і тримайте руки на сидіннях. Постарайтеся м’язами стегон сильно стиснути предмет і знаходитеся в такому положенні рівно 1 хвилину, потім розслабтеся і повторіть вправу знову. Проробляйте цю вправу не менше 10 разів.
* Станьте на коліна, руки поставте на пояс. Далі слід сісти на підлогу, спочатку на ліву сідницю, потім на праву. Робіть вправу до тих нір, поки не відчуєте втому в сідничних м’язах. Не йдіть по легкому шляху, сідаючи на ноги, ефекту таким способом ви не досягнете. Спочатку буде дуже важко, але ви досить швидко навчитеся і будете з легко виконувати цю вправу.
* Зіпріться спиною і потилицею об стіну, зігніть ноги в колінах і напружте м’язи. У такому положенні вам треба пробути приблизно 1 хвилину. Якщо ви відчуєте, що не в силах протриматися рівно хвилину, скоротіть час. При виконанні цієї вправи намагайтеся, щоб ваші потилиця, спина і сідниці не відривалися від стіни, інакше ефективність цієї вправи буде нульова.
* Обхопите праве коліно обома руками і обережно підтягніть його до грудей, зафіксуйте це положення на 20 секунд. Повторіть вправу з іншим коліном. Повторюйте вправу 5-10 разів у 5 разів з кожною ногою з інтервалом у кілька секунд.
* Ляжте на спину і коліна ногами об стіну. Напружте сідничні м’язи і постарайтеся підняти таз і стегна від підлоги, не відриваючи при цьому спини. Спочатку вам, швидше за все це буде не під силу, але поступово доведіть кількість таких підйомів до 10-12 за час одного вправи.

Выполняйте строительные работы быстро и качественно! Заказывайте аренду спецтехники на ул Лебедева, качество услуг Вас приятно удивит!

Залишити коментар