Фітнес-вправи для внутрішньої сторони стегон

Фітнес-вправи

Велика частина жінок має у своїй фігурі так звані «проблемні зони». У деяких це стегна, в інших – талія. Але що робити тоді, коли вас все у своїй фігурі влаштовує, а от внутрішня частина стегна бентежить своїм в’ялим виглядом? Ви напевно чули про фітнес. Когось лякає сама згадка про нього, а у декого це слово асоціюється з чимось приємним, наприклад, з бадьорить настроєм. Насправді ж нічого страшного в ньому немає, адже фітнес – це методика, яка дозволяє відкоригувати форми і вагу вашого тіла і на довгий час зафіксувати результат. Можна вибрати вправи, які підходять саме для вас, в залежності від того, які м’язи вашого тіла ви хотіли б підтягти. У фітнесі є вправи на прес, стегна, сідниці, руки і т.д. М’язи внутрішньої сторони стегна в дійсності є одними з тих м’язів нашого тіла, які дуже важко накачати. Так як же бути і що ж робити? Відповідь проста, в цьому вам допоможуть фітнес-вправи для внутрішньої сторони стегон. Про них ми сьогодні і поговоримо.

Красивое кольцо цена которого приятно вас удивит можно  посмотреть на сайте diamant.kiev.ua.

Перш ніж починати тренування необхідно запам’ятати кілька простих правил. Перед початком виконання фітнес-вправ, потрібно виконати розминку, а також розтяжку. Сюди входять кругові повороти голови, тулуба, нахили вперед, назад і в сторони, а також випади на обидві ноги вперед по черзі. Ще однією нехитрою розминкою, яка призначена безпосередньо перед початком фітнес вправ для внутрішньої сторони стегон є ходіння на зовнішній стороні стопи протягом двох-трьох хвилин. Ці вправи розігріють ваше тіло і підготують м’язи для серйозніших навантажень. Під час тренування не забувайте вживати достатню кількість рідини. Поставте поруч пляшку з негазованою водою. При виконанні фітнес-вправ для внутрішньої сторони стегна дихання повинно бути рівномірним, вдихати потрібно носом, видихати через рот. Ось такі нехитрі правила.

Існує дуже багато вправ для внутрішньої сторони стегон. Але в цій статті наведені найефективніші з них. Прошу помітити те, що найефективніші, але не найлегші. Адже в порівнянні з іншими м’язами нашого організму, внутрішні м’язи стегон дуже мало задіяні.

Вправи для внутрішньої сторони стегон

1. Стати рівно, розправте плечі, руки на поясі, ноги на ширині плечей. Переведіть вагу тіла на ліву ногу. Поверніть носок правої ноги на себе, робіть схрещувальний рух таким чином, щоб права нога була піднята на 10-15 сантиметрів над підлогою попереду лівої. Потім поміняйте вагу тіла на праву ногу і повторіть вправу лівою ногою. Рекомендується виконувати дану вправу по 15-20 разів для кожної ноги.

2. У положенні стоячи, широко розставте ноги, спина рівна, руки на поясі, коліна дивляться назовні. Повільно присідаємо, опускаючись якнайнижче, але з урахуванням ваших можливостей. М’язи внутрішньої сторони стегон боліти не повинні. Виконуємо цю вправу 10-15 разів.

3. Наступна вправа виконується теж стоячи. Широко розставляємо ноги, ступні при цьому стоять паралельно один одному. Робимо присідання в такій послідовності: глибоко присісти на ліву ногу, права нога спирається на внутрішню сторону стопи. Не встаючи, переміщаємося на праву ногу, ліву випрямляємо. Вправи робимо по 10-15 разів для кожної ноги.

4. У положенні сидячи на підлозі, обіпріться ззаду на руки, ноги прямо витягнуті перед собою. Підніміть обидві ноги на 8-10 сантиметрів і, у міру можливості, розведіть їх в сторони, а потім зведіть. При цьому ноги не повинні торкатися підлоги. Повторюйте цю вправу 10 разів. Не забувайте про те, що кількість вправ для кожного індивідуальна, виконуйте вправи із задоволенням, не перестарайтеся.

5. У положенні лежачи на лівому боці, зіпріться на ліву руку під кутом 90 градусів, праву розташуйте попереду себе. Права ступня ставиться перед лівим коліном на підлогу. Ліва нога витягнута уздовж. Піднімайте ліву ногу і опускайте, при цьому нога повинна залишатися на вазі. Стопа натягнута, м’язи напружені. Носок ноги дивиться на вас. Робимо невеликі махи ногою. Те ж саме виконайте для правої ноги. Цю вправу робимо 20 разів для кожної ноги.

6. Лежачи на підлозі, обіпріться на зігнуті в ліктях руки. Підніміть рівні, витягнуті ноги вгору на 90 градусів. Далі, виконуйте перехресні рухи ногами. По черзі заводите одну ступню за іншу, потім розводимо ноги в сторони і знову нога заводиться за ногу і т.д. Повторювати вправу 15 разів. Вона буде складна для тих, у кого слабкий прес.

7. Ще одна вправа, яке добре відомо всім нам, так звані «ножиці». Лежачи на спині, обіпріться на зігнуті руки в ліктях. Прямі ноги підніміть вгору і по черзі схрещуйте їх. Цю вправу досить виконувати 10-15 разів.

Є ще проста фітнес-порада. Частіше ходіть пішки, піднімайтеся на потрібний поверх сходами, а не на ліфті. При цьому ноги в коліні потрібно випрямляти повністю. Можна ускладнити це заняття, крокуючи через сходинку.

Бажаний результат буде досягнутий швидше в тому випадку, якщо ви будете виконувати цей комплекс для внутрішньої частини стегна через день, але виконуючи його два рази на тиждень вони будуть не менш ефективні. Перераховані вище вправи зміцнюють, підтягують і надають тонус м’язам внутрішньої сторони стегон, допомагають вашим ногам знайти привабливу і пружну форму. Ці вправи для ніг гарантовано допоможуть вам в цій нелегкій боротьбі за красу і сексуальність ваших ніг.

Що тільки жінкам не доводиться витворяти для того, щоб досягти бажаного результату, але ніхто і не говорив, що це буде легко і просто. Проявіть терпіння і витримку. Уявляйте собі кінцевий результат, це допоможе вам подолати лінь. Просто знайте, що все у ваших руках. Робіть це все, перш за все, самі для себе. Завзято йдіть до своєї мети і радуйте себе і оточуючих вашим підтягнутим тілом.

Залишити коментар