Функціональний фітнес

фітнес

Ймовірно, ви вже знаєте, що таке функціональний тренінг і чули про його переваги, але поки що не цілком уявляєте, як він може допомогти нам в реальному житті. Тоді ось реальна життєва ситуація: зима, ви виходите вранці зі свого під’їзду і не встигаєте зробити кілька кроків, як підсковзуєте і падаєте. Знайоме?  Або ще: ви поспішаєте, нахиляєтеся, щоб зав’язати шнурки або взяти щось з підлоги … а розгинається вже насилу. Спину, що називається, «заклинило». Всі ці ситуації, взяті з реального життя. Поговоріть з будь-яким персональним тренером на цю тему, і він вам розповість ще 20 аналогічних історій про те, як люди отримують травму не на тренуванні, а займаючись своїми повсякденними, звичайними справами.

Чого ж не вистачає нам, щоб впоратися з подібними життєвими ситуаціями, і що дає нам функціональний фітнес?

Функціональний фітнес розвиває почуття рівноваги і координацію рухів. Адже саме ці якості допомагають нам не впасти на слизькій вулиці взимку. Або швидше освоїти сноуборд і гірські лижі. Відчуйте себе впевненіше, катаючись на ковзанах з друзями.

В якості обладнання зазвичай використовують гумові тяжі, гантелі та гирі, тренажери, амортизатори, медичні м’ячі, кор-платформи, ролери та т.д.

Функціональний фітнес зміцнюють також глибокі м’язи спини та шиї. Сила і спільна дружна робота цих маленьких м’язів має величезне значення для нашого з вами здоров’я: це і можливість займатися улюбленим видом спорту, і прогулянки та ігри з дітьми, і ясно, швидко метикує голова (дуже важливо на роботі, правда?), І навіть хороший секс, врешті-решт!

Не за горами рождественские праздники, когда все веселые и счастливые. Узнайте в чем встречать новый год, чтобы провести его весело, незабываемо и выглядеть на празднике просто великолепно.

Залишити коментар