Основні помилки під час кардіотренування

Кардіотренування

Якщо ви цікавилися принципами кардіотренувань, то напевно чули, що хтось радить тренуватися з низькою інтенсивністю, не їсти перед тренуванням і т.д.  Навіть професіонали фітнесу часто сперечаються між собою, захищаючи свої методики тренувань. Ми постараємося виділити найбільш поширені помилки, пов’язані з кардіотренуваннями.

Тривале тренування з низькою інтенсивністю
Поки ваш пульс не піднявся до 60-80% від максимального, ви будете тренуватися з мінімальною ефективністю. Одним з найбільш ефективних кардіотренувань є інтервальне тренування. На 1 хвилину (наприклад) ви максимально прискорюєтеся, потім 2 хвилини рухаєтеся в помірному темпі. Це дозволяє розігнати метаболізм до такої міри, що калорії спалюватимуться ще протягом декількох годин після тренування.

Неправильний вибір навантаження в кардіотренажерах
Більшість сучасних кардіотренажерів дозволяють автоматично формувати навантаження залежно від таких параметрів як вага, зріст, вік, частота пульсу. Якщо ви точно знаєте свій ріст і вік, то вага має властивість змінюватися. Краще всього вимірювати її вранці до прийому їжі.

Швидке тренування в надії спалити жир
Якщо ваша мета – спалювання жиру, врахуйте, що цей процес почнеться лише через 15-20 хвилин після початку тренування. Чи можна прискорити процес? – Можна!  Перші дві хвилини (розминка) займайтеся з невеликою інтенсивністю, потім 10 хвилин середньою інтенсивністю, потім знову 2 хвилини з низьким навантаженням, потім 5 хвилин з максимальною інтенсивністю, після цього 5 хвилин середньої і 2 хвилини низької інтенсивності. Разом – 26 хвилин.
У даному випадку максимальна інтенсивність – це максимальний темп бігу по біговій доріжці (велотренажер, еліпсоїд теж підходять), який ви зможете тримати протягом 5 хвилин.
Слід зазначити, людині щоб спалити жир потрібно більше кардіотренувань (до 5 на тиждень по 20-40 хвилин), ніж людині, яка «працює на масу».

Прийом до тренування вуглеводної добавки
Тим самим ви віддаляєте час спалювання жиру. В якості енергії організм буде використовувати вуглеводи, які надійшли і лише при зникненні їх запасів візьметься за жирові відкладення.
Рекомендуємо за годину до тренування трохи перекусити. Відмінно підійде яблуко або низькокалорійний йогурт. Цих калорій якраз вистачить, щоб дійти до залу …

Тренування на голодний шлунок
Багато хто думає, що таким чином одразу почнуть спалювати жир. Це помилка! Дієтологи Спортивної клініки в г.Ріверсайд (Каліфорнія, США) сходяться на думці, що не варто мучити себе голодуванням – досить не їсти за 45-60 хвилин до тренування. Це пов’язано з тим, що вуглеводів потрібно до 1 години, щоб засвоїться, жирам – до 4 годин. Причому, на перетравлення їжі організм також витрачає калорії, тільки бере він їх з вже наявних, а не з тих, що тільки надійшли.

Чим більше поту, тим ефективніший процес жироспалювання
Багато хто вірить в те, що чим більша пітливість під час тренування, тим більше згорає калорій. Дуже часто перед змаганнями спортсмени бігають у щільних костюмах, щоб за рахунок випаровування скинути вагу і потрапити в потрібну вагову категорію. Їм вдається скинути декілька кілограмів, але заповнивши дефіцит рідини, вага повертається до колишньої. Тому не варто гнатися за швидким результатом.

Кардіотренування компенсують нездоровий спосіб життя
Якщо ви не стежите за харчуванням, часто випиваєте спиртне, курите, приділяєте мало часу на сон і при цьому ще багато працюєте, не сподівайтеся, що тренування принесуть вам хоч якусь користь. Цього не буде! Тільки строгий режим харчування, тренувань і відпочинку принесуть результат. І вже тим більше забудьте про спиртне і сигарети!

Кардіотренування заважають набрати масу
Якщо метою ваших тренувань є набір м’язової маси, не варто боятися кардіотренувань. Серцю варто давати не тільки анаеробні навантаження, а й аеробні. 1-2 легких кардіотренування на тиждень будуть в самий раз, тим більше їх можна поєднати з силовими тренуваннями. Наприкінці ще раз відзначимо важливі складові успішних кардіотренувань:

- Короткі, але інтенсивні навантаження (інтервальний тренінг)
- Своєчасне запобігання обезвоженності організму
- Правильне харчування
- Здоровий сон не менше 8 годин на добу.

Каждая девушка должна знать рецепты красоты, чтобы всегда выглядеть свежо, молодо и просто восхитительно.

Залишити коментар