Комплекс вправ для підтягнення м’язів всього тіла

комплекс вправ

Протягом ось уже багатьох років спорт допомагає мільйонам людей по всьому світу тримати у формі своє здоров’я і фігуру. Для початку, програма буде заснована на заняттях зі штангами, гантелями, блоковими пристроями та іншими традиційними тренажерами. І це не буде залежати ні від вашого віку, ні від статури і фізичних можливостей. Початок для всіх однаковий. Не варто чекати будь-яких результатів у перший місяць напруженої роботи, тренувань. Ви, безсумнівно, отримаєте атлетичну статуру або просто гарну фігуру тільки якщо будете працювати на перспективу, точно будете знати, чого хочете добитися і наполегливо йтимете до мети. Слід пам’ятати й про навантаження. Робіть усе поступово: спочатку розминка, а тільки потім безпосередній цикл вправ. Не порушуйте режим тренувань і намагайтеся не пропускати їх. Оптимальна кількість занять на тиждень – три, але не одна за одною!
Професійними тренерами давно вже розроблений найбільш оптимальний комплекс вправ для досягнення бажаної статури, дотримуючись якого ви наблизити себе ще на один крок до успіху:
1. Підйом штанги, лежачи на спині.
2. Присідання зі штангою на плечах, що активно зміцнює м’язи стегна.
3. Підйом ніг, лежачи на похилій площині для накачування преса.
4. Різні вправи на тренажерах (розвиває всі м’язи).
5. Розгинання рук у вертикальному положенні блоку, які розвивають тріцепс.
6. Згинання рук, стоячи зі штангою, зміцнює всі м’язи рук і плечей.
7. Розгинання тулуба з фіксованими ступнями (для м’язів спини).
8. Опускання гантелей за голову в горизонтальному положенні.
9. Тяга вертикального блоку до грудей також зміцнює м’язи спини.
Повторення вправ виконуються за десять-тридцять разів за одне заняття. Звичайно ж, не потрібно відразу 30 разів присідати зі штангою на плечах. Розділіть цю норму на два-три підходи, що, не напружуючись, допоможе вам успішно завершити вправи.
Працюючи зі штангою, правильно вибирайте її вагу. Для новачків вона повинна бути порівняно невеликою, для любителів – більшою, але ви обов’язково повинні виконувати по 8-10 повторень при кожному підході і при цьому викладатися по максимуму (з усіх сил). Вибрана вами вага буде залежати від ваших фізичних можливостей.

Узнайте что означает когда во сне приснилась рыба или что означают другие сны.

Залишити коментар