Міф про те, що жир можна прибрати локально

спалювання жиру

Ні для кого не секрет, що стрункість і підтягнутість сьогодні в моді. І, в гонитві за красивою фігурою, люди починають відчайдушну боротьбу із зайвою вагою, що, безумовно, є гарним і дуже корисним бажанням. Проте, найчастіше, бажаючі швидкого результату, починають йти по неправильному шляху, довіряючи міфам про спалювання жиру, які не відповідають дійсності, що у результаті сильно гальмує на шляху до прогресу, а то й шкодить здоров’ю.

Розглянемо найпоширеніші з них.

Міф про те, що жир можна прибрати локально

Незважаючи на багатообіцяючі репліки з реклами про спалювання жиру на талії і стегнах, можна сміливо сказати, що це – неможливо. Справа в тому, що для того, щоб певна кількість жирових відкладень пішло, наприклад, з сідниць, жир доведеться зганяти по всьому тілу. Фізичні навантаження, спрямовані на проблемні місця (такі, як вправи для пресу, різні скручування, підйоми ніг, тазу і т.п.), безумовно, дуже корисні, однак таким чином створюється лише видимість того, що жир тут йде: насправді за рахунок фізичних навантажень створюється м’язовий корсет, який дозволяє підтягнути м’язи, включаючи і жирові відкладення.

Насправді потрібно запам’ятати просту істину – для того, щоб десь схуднути, доведеться худнути скрізь. Те, яким саме чином розподіляється жир по всьому тілу, закладається в людині ще генетично, тому у всіх жирові накопичення – у різних місцях. І спалюється жир у когось швидше і менше, а в кого -  повільніше – це знову-таки залежить від генетичної схильності.

Не всі знають про те, що жир може бути не тільки підшкірним. Ще він може відкладатися і навколо внутрішніх органів, і це сприяє появі дуже навіть пристойного живота. Зрозуміло, це шкідливо для здоров’я, тому з таким жиром потрібно боротися.


Сделать Ваш стиль непревзойденным и неорденарним поможет квалифицированный парикмахер киев, который знает что нужно каждому из нас.

Залишити коментар