Найкращий час для кардіотренування

Кардіотренування

Найбільш часто задається питання щодо кардіонавантаження це: «Коли краще всього виконувати кардіо для досягнення кращого результату?» Перш ніж відповісти, хотілося б присвятити кілька слів пояснення що з себе представляє аеробне (кардіо) навантаження. Це навантаження, при якому використовується кисень, який у великій кількості доставляється в усі клітини організму. Чим ефективніший процес доставки кисню в клітини, тим в кращій аеробній формі Ви знаходитесь. Аеробні навантаження надзвичайно важливі і корисні для серцево-судинної і дихальної систем. Так само грає основну роль в доставці поживних речовин до клітин та виведення шлаків з організму. При виконанні аеробного тренінгу у тіла є два джерела «палива» – цукор, який знаходиться в м’язах і печінці (називається глікоген) і жир. Знаючи це, ми можемо більш ефективно підібрати час тренування.  Якщо Ваша мета спалити жир – то кардіотренування потрібно проводити в найбільш сприятливий для цього час.

Вранці. Під час сну організм витратив більшу частину глікогену і його запаси в організмі значно зменшились. Як було сказано вище – у тіла є два джерела енергії. Якщо одне з джерел вичерпаний, то організм переходить на другий вид «палива». У нашому випадку на жир. Важливо зауважити, що перед початком занять треба випити склянку води. Крім того, не варто виконувати аеробне навантаження якщо перерва в прийомі їжі складав більше 15 годин. У такому випадку Ви ризикуєте ослабнути і навіть знепритомніти.
Відразу після закінчення силового навантаження, під час якої, основним джерелом енергії є глікоген. Після якісної силового тренування запас глікогену вичерпується і подальше кардіотренування проходить на «жировому паливі».

Залишити коментар