Що краще спалює жир: силове тренування чи кардіо?

Силове тренування чи кардіо

Зайва вага – одвічна проблема мільйонів жінок всього світу. Всім відомо, що найдієвіший спосіб впоратися із зайвими кілограмами – це регулярні тренування.  Але не всі знають, який вид фітнесу допомагає швидше схуднути і які навантаження ефективніше спалюють жир: кардіотренування або силові вправи.  Для того щоб вибрати найбільш ефективний вид фітнесу, необхідно для початку розібратися в поняттях.

Силові тренування являють собою вправи, які виконуються з використанням всіляких обважнювачів, наприклад, гантелей. А кардіотренування – це заняття, спрямовані на зміцнення серцево-судинної системи. До них відносяться навантаження без додаткових обважнювачів, такі як аеробіка, їзда на велосипеді, біг та інші.

Як відбувається спалювання жиру при силових тренуваннях?

Силові навантаження добре розганяють кров і покращують обмін речовин в організмі. При цьому обмін речовин ще довгий час після занять залишається підвищеним. Існує думка, що при кардіотренуванні жир спалюється набагато швидше, ніж при силових. Це твердження підходить до коротких і інтенсивних силових тренувань, адже при цьому відбувається активне спалювання вуглеводів, а не жирів.

Але зате силові тренування роблять більш тривалий ефект, оскільки вимагають від нашого організму величезних енегрозатрат і продовжують працювати ще протягом декількох днів після заняття. Після тренування нашому організму потрібен час на відновлення, а це значить, що він витрачає більше калорій, навіть коли ви перебуваєте в стані спокою.

Як відбувається спалювання жиру при кардиотренировки?

Під час кардіотренувань спалювання жиру відбувається набагато швидше, ніж при силових навантаженнях, так як наш організм починає інтенсивно споживати кисень. Відповідно збільшується витрата калорій.

Однак відновлення після кардіотренування відбувається дуже швидко і ніяких змін в м’язах не відбувається. До того ж, іноді організм може використовувати для живлення не жир, а власні м’язи. Тому люди, які худнуть за допомогою кардіотренувань і дієти, позбавляються від зайвих кілограмів дуже повільно.

Як прискорити спалювання жиру і схуднення?

І кардіотренування, і силові навантаження мають свої переваги. Кардіотренування дозволяє швидко спалити жири під час заняття, але не надає тривалого ефекту. А силові тренування хоч і не надають швидких результатів, зате спалюють жири навіть після занять.

Тому для досягнення найбільш вираженого результату найкраще поєднувати ці два види тренувань. Починайте заняття з силових вправ, а потім переходите до кардіо навантажень.

Кардіовправи також можна виконувати перед сніданком, таким чином, ви витратите вже накопичений жир. А вечір ідеально підходить для силових вправ. Також не забувайте, що для ефективного схуднення необхідно правильно харчуватися.

Прекрасне рішення – дієта з низьким змістом вуглеводів і жирів або дієта з високим вмістом протеїнів.

Бажаєте купити свою машину? Недорогий автобазар в Тернополі. Купити машину VOLKSWAGEN.

{ 3 comments… читати їх нижче або додати один }

Емма

Найкраще спалюють жири і силові і кардіо тренування одночасно, тобто в одному занятті. Я завжди роблю так: 15 хв на орбітреці чи велосипеді, потім силові вправи на певну групу м’язів і в кінці знову ж орбітрек чи бігова доріжка 20 хв. Після такого тренування не то що спалити жир і схуднути можна, але й не вийти з того спортзалу взагалі))))

Ксюша

Дівчино, нашо себе так мучити??? розумію, що спорт всьому голова, але…. Чи то в вас таке прагнення до схуднення??? Особисто для мене спорт – це не для схуднення а підтримання здорового способу життя. Але я не люблю ходити в спортзал, потіти там, я катаюсь на велосипеді, роликах, ходжу тільки пішки а в теплу пору року ще плаваю

Оля

Емма,повністю вас підтримую)я займаюсь так само. І результат є і почуваю себе просто супер))))). Звісно для початківців це здається важко,перший місяць я робила менші навантаження. А зараз працюю дві години в залі, і кардіо і силові пророблюю вправи. Задоволення отримую массу)))))))

Залишити коментар