Що краще спалює жир

фітнес

Високоінтенсівний тренінг з обтяженнями, або бодібілдинг впливає на метаболізм у більшій степені, а його вплив зберігається довше, ніж після аеробних вправ. У процесі тренувань з обтяженнями організм переходить в унікальний режим посилених енерговитрат, починаючи активно ремонтувати волокна. Тепер він має потребу у відпочинку та адекватному харчуванні, і тут виявляються аспекти, які на перший погляд непомітні. Тренування з обтяженнями спалюють жир не так, як аеробіка. Важкий тренінг утилізує більше вуглеводів, ніж жирів. Він же ще і збільшує метаболічні потреби організму. Протягом кількох годин (а фактично – декількох днів) тіло продовжує відновлюватися навіть після однієї-єдиної сесії. Це процес, що сильно відрізняється від результатів низькоінтенсивної аеробної сесії.

Кардіотренінг використовує кисень і тому більш ефективно розтрачує жирові калорії. Силовий тренінг з короткими, але інтенсивними навантаженнями в якості головного джерела енергії використовує глікоген.

Чим більше у тебе м’язів, тим швидший метаболізм – навіть під час відпочинку. Саме тому люди, які знижують вагу тільки за допомогою дієти і кардіо, ніколи не прогресують так само швидко, як у випадку додатку роботи силовими вправами. Аеробні вправи не будують м’язи. До того ж, дуже часто організм починає пожирати власні м’язи замість жиру. Хіба цього ти прагнеш?

Обидва названі види тренувань мають свої переваги, і тому кращий спосіб – використовувати і той, і другий, поєднуючи їх з високопротеїновою дієтою з помірною або низькою кількістю вуглеводів і жирів.

Можна подвоїти ефект від кардіороботи, якщо виконувати її відразу ж після силової сесії або вранці до сніданку. Високоінтенсивний бодібілдинг спалює кров’яний цукор, тому під час аеробіки організм виявляється змушений взятися за жири. Попрацюй з залізом, а потім відправляйся хвилин на тридцять на бігову доріжку.

Важке інтенсивне тренування саме по собі спалює багато жиру, а включення в програму аеробіки тільки поліпшить результати.

Допомогти вирішити сімейні, особисті та інші проблеми зможе висококваліфікований психолог Львів, який знає всі ази своєї справи.

Залишити коментар