Способи корекції фігури

вправи

Тип статури обов’язково має враховуватися при складанні програми тренувань. Звичайно, загальнозміцнюючі вправи не можуть принести ніякої шкоди, але якщо першочерговою метою є корекція фігури, то слід чітко усвідомлювати, для чого призначені ті або інші вправи, і який вплив вони надають.Чоловікам-ектоморфам і жінкам з I-образним складанням слід більше займатися анаеробними, силовими вправами. Це призведе до набору настільки відсутньої їм м’язової маси. Зрозуміло, силовий тренінг необхідно поєднувати з досить калорійною – але не за рахунок жиру! – високобілковою дієтою. Аеробні тренування, будь то біг або лижі, варто відкласти на потім, оскільки вони можуть остаточно скинути жир і так позбавлене жирового прошарку тіло.

Мезоморфам, ендоморфам і жінкам із солідним жировим прошарком – де б він не був розташований на тілі – потрібно розумно поєднувати аеробні та анаеробні тренування. Звичайно, слід приділяти більше уваги конкретним проблемним зонам, вибираючи ті види спорту, які найбільш ефективно задіють потрібні корекції частини тіла.

Людям з дуже великою надмірною вагою анаеробні тренування не протипоказані. Однак силові вправи спрямовані на нарощування м’язової маси, а не на спалювання жиру, тому зниження ваги при таких заняттях буде йти значно повільніше, ніж при аеробних, які, навпаки, сприяють схудненню за рахунок зменшення жирової тканини.

Чтобы придать лучший вид Вашим изделиям с акриловым покрытием поможет полировка акрила, которая надолго обеспечит хороший вид данным изделиям.

Залишити коментар