Стрип-денс: шлях до досконалості

Стрип-денс

Зовсім нещодавно стрип-денс був екзотикою, і далеко не всі фітнес-клуби зважувалися на проведення таких занять. В даний час ми спостерігаємо протилежну картину: будь-який клуб, який вважає себе конкурентоспроможним, вводить у розклад стрип-пластику і стрип-аеробіку. Ці напрямки є вкрай популярними, адже вони сприяють підвищенню самооцінки, розкутості і підтримці хорошої фізичної форми.

У фітнес-клубах зазвичай пропонуються два види занять, заснованих на рухах з стриптизу:

- Стрип-пластика
- Стрип-аеробіка

Стрип-пластика орієнтована на красу, легкість і сексуальність рухів. Головне в цьому виді фітнесу – танець, а навантаження на м’язи і швидкість рухів зовсім не так важлива, як, наприклад, в стрип-аеробіці. Стрип-пластика – відмінний вибір, якщо ви мрієте запалити на танцполі або здивувати кохану людину чуттєвим танцем.

Стрип-аеробіка передбачає серйозні фізичні навантаження у вигляді танцювальних рухів, взятих все з того ж стриптизу. Спробуйте-но спочатку присісти з прямою спиною, потім сексуально відкинути назад, лягти на спину, широко розвести ноги … Це зовсім не так просто, як здається на перший погляд. Стрип-аеробіка підходить дівчатам, які не цілком задоволені своєю фігурою, і головне для них – у максимально захоплюючій формі пропрацювати всі групи м’язів. Граціозність, акторська майстерність та інші інструменти стрип-пластики в стрип-аеробіці використовуються по мінімуму.

Одяг та взуття для стрип-денс

В фітнес-клубах краще за все займатися стрип-денс в зручному спортивному одязі. Добре підійдуть лосини або штани, що прикривають коліна, і футболка або топ. Втім, не зайвим буде додати в наряд трохи сексуальності. З цим завданням відмінно впорається нарочито глибокий виріз топа, оригінальна забарвлення і фасон одягу.

На ноги краще всього надіти чешки, або і зовсім займатися в шкарпетках. У деяких фітнес-клубах вас можуть попросити приносити з собою на заняття туфлі на високих підборах. У будь-якому випадку, звичні кросівки для занять стрип-денс не підходять.

Заняття стрип-денс

Зазвичай заняття стрип-денс проходить у п’ять етапів:

- Розминка

- Вправи на розтяжку

- Відпрацювання основних рухів

- Постановка танцю

- Розслаблення

Стрип-денс вже після декількох відвідин подарує вам відчуття власної неперевершеності і сексуальності. Бонуси до цього – підтягнута фігура, граціозна хода, пряма постава і можливість блиснути набутими навичками як на вечірці, так і вдома. Ви перестанете соромитися власного тіла і полюбите себе. А, як відомо, жінка, яка усвідомила власну привабливість, легко підкорює чоловічі серця.

Заходите к нам на Ladylike и узнайте все о женской одежде. Мы подскажем Вам где продается женская одежда различных модных брендов и посоветуем Вам что лучше выбрать.

Залишити коментар