Віджимання з бажанням

віджимання

Віджимання – мабуть, найнеолюбленіша жінками вправа. Виконувати його правильно досить важко, мало того, воно викликає у багатьох асоціацію з чисто чоловічим навантаженням. У віджиманні беруть участь практично всі м’язові групи. Частина м’язів виконує динамічну роботу, а інші   знаходяться в статичному напруженні, тому що їм доводиться утримувати пряме положення тіла. Як буде розподілятися навантаження між основною метою віджимань – грудними м’язами і трицепсах, – залежить від постановки рук і багатьох інших нюансів.

Інший раз жінки беруть руки так, як їм зручно, і не замислюються, що від положення кисті, наприклад, залежить розподіл навантаження.

Віджимання з вузькою постановкою рук на прямих ногах

Руки ставляться близько, пальці широко, великі пальці торкаються один одного. Складна вправа, особливо для новачків. На перших порах вдасться зігнути лікті лише на 2-3 сантиметри. Мета – опрацювання внутрішні грудні м’язи. Особливо корисно для тих, у кого груди розташовані далеко одна від одної. Візуально це можна згладити, працюючи над внутрішньою частиною грудних м’язів, зокрема. Важливо в цьому віджиманні робити паузу у верхній точці.

Чтобы не опоздать на самолет заказывайте такси в аэропорт, которое отвезет Вас быстро, безопасно и без опозданий.

Віджимання з широкою постановкою рук на прямих ногах

У цьому варіанті задіяна всі грудні м’язи, особливо її зовнішня сторона (ближче до руки). Спробуйте і відчуєте, як сильно вона розтягується. Техніка виконання допускає розведення долонь на 45 градусів, щоб не травмувати плече.

Віджимання з опори головою вниз на прямих ногах

Дуже корисний для жінок варіант, так як акцент у ньому ставиться на верхні грудні м’язи. З роками та пологами груди опускаються нижче, звисають, а сильні верхні м’язи зроблять груди вище. Вправа складна, тому що на руки тут припадає велика частина ваги тіла. Головне правило – ставити руки трохи попереду лінії тіла.

Віджимання головою вгору на прямих ногах

Голова виявляється вищою, наприклад, ви спираєтесь на степ або лавку (або віджимання від стіни), і навантаження, відповідно, зміщується на нижні грудні м’язи. Цей варіант сприймається як менш складний, тому що основна вага припадає на ноги. Самі судіть, потрібен він вам чи ні. У чоловічому бодібілдингу нижні грудні м’язи повинні чітко «прорізатися» для красивого грудного рельєфу, а у жінок, мабуть, цей варіант не повинен превалювати у тренуваннях, хоча через його простоту їм часто замінюють звичайні віджимання на підлозі.

Віджимання з колін

Це чисто жіночий полегшений варіант. Все, описане вище, з приводу постановки рук і нахилу тулуба  стосується і цього виду віджимань теж. У техніці виконання вправи з колін головне – тримати корпус рівно (не прогинати спину вниз і не округляти її).

Існує ще маса варіантів віджимань для професіоналів, наприклад, віджимання на одній руці, віджимання з бавовною, віджимання на пальцях, на кулаках, віджимання з опорою на два степа руками. Ці «вибухові» способи потрібно робити лише при певній підготовці і під наглядом тренера в залі.

Залишити коментар