Як швидше спалити жир та схуднути

схуднення
Давно доведено, що при одній і тій ж кількості щоденного споживання калорій, швидкість спалювання жирів не однакова навіть для одної й тої ж людини. На спалювання (або накопичення) жирів впливає безліч факторів: рівень фізичної активності, обмін речовин, рівень цукру в крові, стреси і безліч інших. Спробуйте збільшити швидкість спалювання жирів, скориставшись деякими нашими порадами. Під час тренування:
1. Не займайтеся спортом на голодний шлунок. За 1,5-2 години перед тренуванням з’їжте що-небудь білкове і низько-вуглеводне. Це змусить вас займатися довше і інтенсивніше, а також допоможе спалити більше калорій, ніж за час звичайного тренування.Точно дотримуйтеся цих тимчасових рамок: з’їсте що-небудь раніше або пізніше – потрібного ефекту не виникне. Можна з’їсти бутерброд на тонкому шматочку хліба з відварною куркою або низькожирною бринзою або випити хоча б склянку молока.

2. Вдихайте тільки носом, видихайте тільки ротом – це стабілізує ритм серця, більш повно насичує кров киснем і підвищує темп спалювання жирів. Правда, до цього треба звикнути, спочатку це здається незвичним і незручним, але зазвичай після 2-3 тренувань ви починаєте це робити автоматично.

3. Інтенсивну аеробіку робіть в останню чергу. Організму потрібно близько 15 хвилин, щоб розігрітися і почати спалювати жири. Тому якщо ви з самого початку займаєтеся на велотренажері і робите це протягом 30 хвилин, жир згоряє тільки протягом останніх 15 хвилин. Почніть тренування з легкої розминки, потім займіться силовими вправами (наприклад, з гантелями) і тільки потім переходите до інтенсивних вправ (біг, аеробіка, велосипед).

4. Змініть вид вправ. Ви любите займатися на велотренажері або бігати вранці? Знайте: чим більше ви займаєтеся яким-небудь видом фізичної активності, тим більше ваш організм звикає до нього і внаслідок цього спалює менше калорій.

Якщо ви хочете підвищити швидкість обміну речовин, змінюйте фізичні вправи. Оскільки ваш організм ще не звик до нової діяльності і до навантаження на нові види м’язи, він буде працювати з подвійною силою, причому залишатиметься в такому стані більш довгий час після тренування.

5. Робіть силові вправи. Силові тренування – найвірніший спосіб спалити жири. Кілограм м’язової маси спалює в 9 разів більше калорій, ніж кілограм жирової маси, навіть якщо ви просто сидите, нічого не роблячи.

Силові вправи до того ж підвищують ваш метаболізм в спокійному стані, тобто обмін речовин залишається підвищеним ще через дві години після тренування.

Якщо немає часу піти в тренажерний зал, прискорити метаболізм і наростити м’язову масу замість жирової, допоможуть також прості вправи з гантелями вагою 2-3 кг.

6. Спорт під час ПМС. Ви можете легше скинути вагу, займаючись спортом під час останньої фази менструального циклу, ніж у будь-який інший час.

Підвищений рівень гормонів естрогену і прогестерону прискорюють метаболізм: з їхньою допомогою організм спалює запаси жиру в організмі. Як показують останні наукові дослідження, жінки спалюють на 30% більше калорій за час від двох тижнів після овуляції до двох днів перед менструацією.

За допомогою їжі:

1. Як запевняють дієтологи, деякі види продуктів прискорюють метаболізм і спалювання зайвих жирів і калорій.

Це:

* Грейпфрут.

* Ананас.

* Зелений чай.

* Перець і спеції.

* Молочні продукти зі зниженим вмістом жиру.

* Проста вода – 6-8 склянок на день.

* Низькожирне м’ясо і жирна риба (білки повинні становити не менше 40% загального раціону).

* Вітаміни і мінерали: вітамін С, залізо, магній і калій.

2. Їжте дрібно. Це звучить парадоксально: чому ми повинні постійно їсти, для того щоб скинути вагу?

Тим не менше, дробове харчування дозволяє метаболізму сповільнюватися. До того ж воно оберігає вас від переїдання внаслідок сильного голоду, який наступає, якщо ви довго не їсте.

Приймайте їжу 5 разів на день невеликими порціями. До того ж намагайтеся не робити перерву між прийомами їжі більше, ніж 4 години.

3. Не пропускайте сніданок. Якщо ви жертвуєте сніданком в надії схуднути – ви здійснюєте серйозну помилку. Без сніданку обмін речовин ще надовго залишиться уповільненим. Мало того, що ви будете голодні, ви ще й не спалите значної кількості калорій.

4. Уникайте алкоголю. Тамуючи центральну нервову систему, алкоголь значно уповільнює ваш метаболізм. Дослідження британських учених довели, що при прийомі алкоголю разом з висококалорійною їжею організм схильний спалювати менше жирів, а більше відкладати у вигляді жирових запасів.

Зайдя в интернет магазин Louis Vuitton можно увидеть и купить эксклюзивные сумочки и аксессуары, которые дадут неотразимости каждой женщины.

Залишити коментар