Як заняття в тренажерному залі зробити ефективнішими

Тренування в тренажерному залі

Тренажерний зал – це ваш шанс стати сильнішою і стрункою, позбутися від зайвих кілограмів. Однак тренажери ефективні тільки тоді, коли ними користуються правильно. Як вибрати найбільш підходящий тренажер, як користуватися ним, чи довго тренуватися? Розглянемо кілька популярних тренажерів.
Одним з найбільш популярних є велотренажер. Більшість відвідувачів спортзалів регулярно ним користуються, а деякі навіть купують його, щоб займатися вдома. За годину занять на велотренажері спалюється 378 ккал. При цьому він дозволяє не тільки скинути вагу, але і потренувати серце. Однак під час занять на велотренажері працюють тільки м’язи сідниць і стегон, так що додаткових вправ для живота, грудей, спини і рук не уникнути.

Хотите почувствовать больше эмоций от просмотра фильмов или любимых передач? Телевизоры samsung смогут обеспечить вам эти эмоции с помощью четких изображений и безупречной работы.

Тривалість занять на велотренажері – близько 50 хвилин. Спочатку 5 хвилин розімніться, поставивши середній опір, потім збільште навантаження, покрутіть педалі 15 хвилин і почніть потроху збільшувати опір (раз на 3 хвилини). Досягнувши порівняно високого навантаження, крутіть педалі ще 15 хвилин, а потім поступово знижуйте опір (раз на 3 хвилини). Останні 5 хвилин крутите педалі з тим же опором, з якого почали.

Якщо вам потрібно підтягти не тільки сідниці і стегна, а й талію, і живіт, то скористайтеся біговою доріжкою. Біг протипоказаний дуже повним людям, а також тим, хто страждає плоскостопістю, захворюваннями спини, суглобів, хребта. Для всіх інших бігова доріжка буде дуже корисна. За годину бігу спалюється 446 ккал, за годину ходьби – 294 ккал.

Загальна тривалість тренування – 40 хвилин. 5 хвилин на початку і в кінці – розминка і заминка при невеликих навантаженнях. Далі чергуйте 6 хвилин ходьби з нахилом доріжки 2% і 3 хвилини бігу з нахилом доріжки 10%. Така програма тренувань буде найбільш ефективна.

Тренування на еліптичному тренажері по своїй ефективності дуже близьке до тренування на біговій доріжці. Кожна нога стоїть на своїй платформі, у руках – важелі. Коли ви рухаєте руками і ногами, ваші ступні описують овали. У цього тренажера взагалі немає мінусів. Завдяки йому можна спалювати до 720 ккал на годину, під час тренувань працюють всі основні групи м’язів, крім того, немає великих навантажень на хребет і спину. Займатися на еліптичному тренажері можна навіть людям з плоскостопістю.

Середня тривалість тренування – 40 хвилин. 5 хвилин на початку та 5 хвилин наприкінці навантаження повинна бути невеликим. Далі виставте високий опір і рухайтеся 5 хвилин вперед, 5 хвилин – назад.

Залишити коментар