5 кроків до вдалого шлюбу

вдалий шлюб

Одруження це одне з найважливіших подій у житті жінки. Але для щасливого сімейного життя важливо, щоб кохана людина розуміла, любила і дбала про вас, і відповідали взаємністю. Але де знайти ідеал? Як зрозуміти, що ви шукаєте? Для цього потрібно зробити всього п’ять кроків назустріч своєму щастю.

Крок 1. Хто він – мій ідеал?
Насамперед, ви повинні конкретно визначити для себе чого ви хочете від шлюбу і чого очікуєте від обранця. Правильно вибраний пріоритет допоможе вам рухатися в правильному напрямку.

Подумайте і запишіть на папері пропозиції, в яких ви розкриєте думки про те, що означає для вас вдале заміжжя. Також перерахуйте гідності, якими повинен володіти ваш чоловік. Таким чином, ви точно будете знати, що шукаєте і не витратите час на непотрібних людей.

Крок 2. Потрібно стати бажаною…
Пам’ятайте, що не тільки ви шукаєте, але й вас. Тому ваш образ повинен завжди бути бездоганним. Щоб проаналізувати свій характер, запишіть свої недоліки і переваги. Тепер порівняйте список зі своїми вимогами до чоловіка і проаналізуйте свої слабкі сторони, які потрібно вдосконалити.

Крок 3. Правильне місце знайомства
Зазвичай ваш день, напевно, проходить циклічно: дім – робота – дім. Якщо ви хочете знайти свою любов, то її потрібно шукати, а не просто чекати. Для цього часто бувайте в місцях, де ймовірно буде багато здорових, інтелігентних чоловіків (конференції, спортзал, тематичні семінари, сервісні центри, подорожі, вечірки і т. д.).

Також змініть свій звичний маршрут, займіться новим хобі, знайомтеся з новими людьми і головне радійте життю!

Крок 4. Від відносин до міцного шлюбу
Насамперед, пам’ятайте, що як би ви не любили свого обранця, нав’язливість, зайва наполегливість ніколи не зіграють вам на руку. Але якщо молода людина не дає чіткої відповіді на питання про шлюб роками, то це пастка, з якої вам потрібно скоріше вибратися.

Спочатку проаналізуйте колишні відносини і реальний досвід своїх знайомих, систематизуйте їх помилки і гарні рішення і побудуйте свою модель. Згодом будуйте нові відносини тільки з дотриманням цих пунктів.

Вам потрібно відразу визначити хто ваш чоловік: «мисливець» або пасивний чоловік. Тоді ви будете знати, як будувати тактику своїх дій: наступати або підкоряться.

Головне, запам’ятайте наступне: випадково вдалі шлюби не трапляються. Якщо ви пустите відносини на самоплив і через 3-4 роки захочете заміж, а молода людина скаже, що не готова, то частка провини, безсумнівно, буде ваша. Будуйте майбутню сім’ю відразу, розробіть для себе свою модель розвитку відносин і строго слідуйте їй.

Крок 5. Скажіть ны таємницям
Перед весіллям між вами і майбутнім чоловіком не повинно залишитися ніяких секретів. Ви повинні стати один для одного чистими аркушами паперу, на яких кожен з вас напише тільки слова любові і ніжності.

Залишити коментар