Кохання – статуси. Чи можна поставити галочку і знайти кохання?

як знайти кохання

Всі ми люди і у всіх нас є однакові проблеми. Але все ж світ поділений і люди в ньому теж. Є такі жінки, які більше всього на світі хочуть знайти чоловіка зі статусом. Чи можливі відносини за таким критерієм і чи важко знайти таку любов?

Чи можна знайти кохання за статусом?

Немає нічого неможливого! І такі випадки теж трапляються. Буває, що жінка ще з молодих років мріє вийти заміж за доктора або воєнного або навіть політика. Але потім проходять роки, і людина розуміє, що таких чоловіків не так просто дістати.

Адже хіба можна просто поставити галочку в своєму списку і знайти любов з таким чоловіком? Давайте спочатку розглянемо, які чоловічі статуси приваблюють жінок і чи варто до них прагнути.

Лікарі
Ця категорія чоловіків одна з найдоступніших для простих жінок і одна з найпривабливіших. Чоловіки, які рятують життя кожен день, до того ж, отримуючи за це не малі гроші, навіть дуже нічого в жіночих очах. Цілком можливо навіть знайти свою любов. Але, як і у всіх випадках не варто гнатися тільки за статусом, потрібно любити людину, а не його роботу.

Військові
Ще одна з бажаних категорій для жінок. Але тут вже складніше. Адже знайти свою любов відразу з генералом практично не можливо. Потрібно помотатися з людиною по гарнізонах, пережити майора і капітана, а вже потім можна любити і генерала. Якщо ви готові заради статусу на такі жертви, варто спробувати!

Вчені
Хороший учений на вагу золота, і не тільки для країни але і для багатьох жінок. Знайти любов з вченим теж не просте завдання. Адже чоловіки такого статусу дуже дорожать роботою і ідеєю. Будьте готові бути не на першому місці в його думках. Але і це ще не все. Якщо ви взагалі не цікавитеся наукою або хоч здалеку, такий чоловік може просто вас не помітити.

Політики
Один з найскладніших і недосяжних рядів чоловіків, особливо для простих жінок. Тут без своїх особистих грошей не обійтися ніяк. Адже, щоб зустріти хоч одного політика, потрібно хоча б обідати в дорогому ресторані. Але і ця задача не непосильна. Якщо ви цілеспрямовано шукаєте саме політика, то у вас може все вийти.

Статуси – не любов

Знайти чоловіка по особливому жіночому списку можна. І за статусом можна. Але чи можна знайти любов до всього цього? Це вже питання удачі. Жити без кохання заради статусу, не кожна на таке піде. А ви?

Залишити коментар