Красиве розставання – як його організувати?

Красиве розставання

Ви були щасливі разом, але з часом іскра відносин згасла? Багато хто думає, що красиве розставання – це щось з області фантастики. Коли приходить бажання розійтися з людиною, Ви відчуваєте себе винуватим і не знаєте, як краще організувати закінчення відносин?

Причини і способи розставання

Причини для розставань можуть бути самими різними: від недостачі уваги до його надлишку, від бажання чи небажання закріпити ваші узи браком, від несумісності в поглядах на життя до занадто награної згоди у всьому.
Існує багато способів, щоб пояснити, що людина вам більше не цікава. Перш за все, Вам потрібно остаточно вирішити, що у цих відносин більше немає майбутнього і визначити чого саме Ви очікуєте після їх закінчення. Так чи інакше, а розрив буде на вашій совісті, і саме вам вирішувати яким чином він відбудеться.
Одним з імовірних способів красивого розставання може стати лист. Перевага такого варіанта полягає в його романтичності, непередбачуваності і дієвості. Один з позитивних моментів цього способу виступає так само відсутність винних поглядів і зайвих словесних перепалок. Лист можна переписати, продумати слова і аргументи, що робить цей варіант самим м’яким способом розставання.
Іншою версією красивого розставання може послужити фраза «я все ще люблю колишню дівчину / хлопця». Коли ви просто говорите, що не любите людину, вона починає шукати причину в собі, розпитувати чому, влаштовувати розслідування. У даному випадку підставою для того, щоб розійтися будуть не недоліки людини, з яким ви зараз, а почуття до іншого. Як заключна фраза до цього способу, можна процитувати текст пісні І. Ніколаєва «просто одного разу і ти теж захочеш піти від любові в пошуках нової мрії».
Ще одним дієвим варіантом для організації гарного розставання може стати щира розмова. Під час бесіди не тільки ви, але і партнер зможе висловити невдоволення, визначити, чому ваші стосунки охололи, висловити всі «за» і «проти». Хто знає, можливо, ви розсваритеся і перестанете спілкуватися, а може навпаки, зрозумієте, як потрібні один одному.

Організація розставання залежить тільки від вас

 У будь-якому випадку, розставання – це стрес для обох сторін. Варто пам’ятати, що людині, з якою ви вирішили розійтися, в будь-якому випадку буде дуже складно прийняти закінчення відносин. У кожного своє поняття «красивого розставання» і ніхто не може передбачити результатів. Ніхто крім вас не знає індивідуальних особливостей партнера, тому тільки вам вирішувати, як організувати красиве розставання.

Чтобы ногти всегда были красивыми и ухоженными вам нужен будет сталекс маникюрный набор НМ-07/2, который можно будет купить в интернете магазине.

Залишити коментар