Пробачити чи піти – коли варто грюкати дверима?

чи пробачити кохану людину

Ні для кого не секрет, що якими б хорошими, вдалими і мало не ідеальними не були відносини, рано чи пізно настає момент, коли хочеться піти, грюкнути дверима. Але чи завжди треба дотримуватися такого пориву?

Коли потрібно просто піти?

Сварки сварками, але не розлучатися ж кожного разу, коли у відносинах щось пішло не так. Пробачити чи піти – це не таке вже й просте питання, адже те, що прийнятно для однієї людини, може виявитися крайністю для іншої. Звичайно, відповісти на це питання однозначно і єдино правильно для кожного неможливо. Тим не менш, психологи зуміли виділити декілька умов, при яких рівняння «пробачити або піти» вирішується в сторону фатального для відносин «піти».

Так, коли ж варто піти, грюкнувши дверима?
- Самотність удвох – навіть перебуваючи з партнером, ви відчуваєте самотність і загубленість, як ніби поруч нікого немає. Це свідчить про відчуження партнерів один від одного і в більшості випадків рано чи пізно призводить до розриву – все більш болючого з часом.
- Розмови ні про що – якщо при розмові партнери обмежуються вирішенням побутових питань або обговоренням однієї тільки роботи, значить, стосунки вже далеко не ті.
- Час порізно – якщо одному партнеру або обом нудна присутність один одного, і кожен прагне проводити час з друзями, колегами або навіть малознайомими людьми, криза відносин на обличчя.
- Різні інтереси – спочатку здавалося, що спільність інтересів є, але з часом від неї не залишилося й сліду, а партнери проводять час, окремо один від одного, віддаючись власним інтересам. Такий стан речей нічого хорошого відносинам не віщує.
- Повна байдужість – партнерові однаково, як йдуть справи в іншого, слухати його розповіді і враження нецікаво і навіть нудно, шукати підхід до нього просто лінь. Це один із випадків, коли розрив неминучий і навіть бажаний.
- Без спілкування – точніше, спілкування є, але воно зводиться до розмов по телефону або листування в Інтернеті, а бажання бачитися ні, хоча можливість зустрічатися є. Що тут говорити – це крах.
- Без фізичного контакту – близькість партнера небажана або навіть викликає негативні емоції. У такому випадку з відносин пішла навіть сама примітивна складова, і майбутнього у них точно немає.

Що ж робити?

Якщо ви помітили у своїх стосунках з коханою якісь з описаних ознак, це ще не означає, що вам тут же треба розлучитися. Але задуматися, безумовно, варто.

Залишити коментар