Вибач, хочу на тобі одружитися – чи буває таке в житті?

хочу одружитися

У багатьох сучасних фільмах дуже багато історій збігається з життям. Особливо історій про любов. А як щодо фільму Федеріко Моччіа “Пробач, хочу з тобою одружитися” – чи буває таке в житті?

Хочу одружитися, але боюся

Сама історія фільму про одну закохану пару. Молоді люди довго зустрічалася, і вирішили одружитися. Але тут вони розуміють, що різниця у віці і побутові сімейні проблеми це не зовсім, то чого так хотілося. У результаті пара розлучається, але в кінці як завжди хепі енд. Але ось в житті не завжди так.

Коли пара не усвідомлює, що їх чекає в роках проведених разом, а потім стикається з цим, то шлюб може зруйнуватися. Буває, що пари не дотягують навіть до весілля. Адже чим ближче цей день, тим страшніше робиться молодим людям. Голову відвідують думки мовляв “я не нагулявся”, “а раптом він не той”, “це вже до кінця життя”, “дороги назад немає”. Але у всіх, як і у чоловіків, так і у жінок є свої страхи. Особливо з приводу сім’ї. І це нормально.
Варто подумати, як сильно ви любите людину, з якою хочете зв’язати свою долю. Адже саме через любов ви вирішили одружитися. Страхи не повинні сковувати вас і заважати мислити тверезо. Це означає, що всі перераховані вище проблеми є у всіх пар і у всіх сімей. Але люди з роками не тільки наживають проблеми, а й особливе почуття один до одного. Інакше ніхто б не одружився!
Замість того, щоб звертати увагу на поганий приклад, де вам говорять про зраду, про рутину, краще звернути увагу на сім’ї зі стажем. Невже у них тільки суцільні проблеми? Тоді люди б не жили пліч о пліч стільки років. Звичайно, і у таких родин є розбіжності, навіть зради. Але любов вчить прощати, вчить любити безкорисливо, а не тільки отримувати натомість.
Подумавши про такі речі, ви, безсумнівно, будете щасливі, що знайшли потрібну вам людину. Але іноді такі думки ще більше лякають як жінок, так і чоловіків. У підсумку люди розходяться, так і не одружившись, продовжуючи шукати ще когось. Рано чи пізно вони розуміють, що це було дурістю і всі ці страхи нічого не варті, коли поруч кохана людина.

Хепі енд?

У кожного свій кінець цієї історії. Чи буде хепі енд вирішувати тільки вам. Слухайте своє серце і воно вам підкаже як краще вчинити. І може, в один прекрасний день ви почуєте: “Пробач, я хочу на тобі одружитися!”

Залишити коментар