12 способів позбутись целюліту

як позбутись цилюліту

Ви ніколи не позбудетеся від целюліту при недостатній фізичному навантаженні, тому якщо ви хочетедомогтися успіху в боротьбі з целюлітом, вам потрібно звикнути регулярно займатися спортом і спеціальною гімнастикою. Вправи, включені в комплекс спеціальної гімнастики, сприяють виведенню жиру з організму, а, отже, запобігають деформацію сполучної тканини. Вашій увазі 12 вправ з цього комплексу.

Вправи проти целюліту

1. Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах, руки зчепите на потилиці. Повільно піднімайте верхню частину корпусу, напружуючи при цьому м’язи живота і сідниці. Розслабте плечі і потилицю. Порахуйте, не кваплячись, до 10 і опустіться. Повторіть підйом 20 разів.

2. Ляжте набік і витягніть нижню руку, покладіть на неї голову. Для стійкості корпусу зіпріться іншою рукою об підлогу. Ноги зігніть в колінах. Підніміть повільно верхню ногу на 20 см від підлоги і опустіть. Повторіть 20 разів. Переверніться на інший бік і повторіть підйоми іншою ногою.

3. Ляжте набік, голову покладіть на витягнуту руку. Вільною рукою зіпріться об підлогу. Ноги зігніть в колінах, верхню повільно підніміть на 40-45 см і опустіть. Повторіть вправу 40 разів, після чого перекиньтеся на інший бік і зробіть підйоми іншою ногою.

4. Ляжте на спину, зчепите руки на потилиці, ноги зігніть в колінах. Ліву гомілку покладіть на праве коліно або злегка підніміть над коліном, напружте живіт і сідниці, повільно підніміть. Корпус при цьому злегка поверніть до лівого коліна. Порахуйте до десяти, після чого повільно опустіть корпус і ногу. Виконайте вправу 5 лютому разів. Після цього змініть ногу і піднімайте корпус, злегка повернувши його до правого коліна.

5. Сядьте на підлогу, руки опустіть. Повернувши тіло на праве стегно (права нога витягнута вперед), одночасно зігніть ліву ногу і переведіть її через праву так, щоб її коліно торкнулося статі. Тепер витягніть ліву ногу і робіть те ж рух правою ногою. Під час вправи плечі не згинайте, руки не відривайте від підлоги. Виконуйте вправу по 10-12 разів в кожну сторону.

6. Ляжте на підлогу на спину, руки розведіть в сторони. Ноги зімкніть і зігніть в колінах. Виконуйте нахили ногами то вправо, то вліво, намагаючись дістати коліном, яке знизу, до підлоги. Плечі і руки притискайте до підлоги. Зробіть вправу по 10 разів в кожну сторону.

7. Встаньте на коліна, з’єднавши їх, руки витягніть перед собою. Опустіться на праве стегно, відвівши руки вліво. Поверніться у вихідне положення. Тепер сідайте на ліве стегно, виконуючи рух руками в протилежний бік. Повторіть вправу 10 – 15 разів.

8. Ляжте на лівий бік, упріться ліктем лівої руки в підлогу, а зімкнуті ноги витягніть, направляючи їх трохи вліво. Підніміть і опустіть ноги 10 разів, потім перекиньтеся на інший бік і виконуйте таке ж рух.

9. Ляжте на спину, руки витягніть уздовж тулуба. Коліна зігнуті. Підводячись на ліктях і переведіть ліву ногу через праву, не напружуючи рук і не міняючи їх положення. Поверніться у вихідне положення. Виконуйте вправу 8-12 разів кожною ногою.

10. Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах, руки підкладіть під потилицю. Одночасно підвівши ноги і плечовий пояс, зробіть поворот праворуч, намагаючись торкнутися ліктем лівої руки коліна правої ноги, розгортаючи плечовий пояс. Тепер – повторіть вправу в інший бік.

11. Виконується сидячи, з упором на лікті. Зігнувши ноги в колінах, торкніться колінами чола, поверніться у вихідне положення. Зробіть вправу 10-15 разів.

12. Сядьте. Долоні упріть в підлогу, одну ногу витягніть перед собою, іншу зігніть у коліні і відставте в бік. Спираючись на ступню зігнутої ноги, підніміть іншу ногу вгору і опустіть. Виконуйте вправу 8-10 разів кожною ногою.

Їзда на велосипеді – відмінний засіб для того, щоб позбутися від целюліту і зробити своє тіло ідеальним. Часу на ці заняття буде потрібно небагато, як і в інших випадках. Дуже важлива регулярність у тренуваннях.

Після місяця тренувань вибирайте максимальний темп їзди. Робиться це так – спочатку, хвилини дві-три, їзда повинна бути повільною, потім з кожним обертом педалей ви підсилюєте темп і через п’ять хвилин набираєте максимальну швидкість. Все тіло напружене, ноги працюють, як мотор. У такому посиленому ритмі потрібно їхати хвилини три-чотири. Протягом однієї хвилини знизьте швидкість, дві хвилини відпочивайте, потім повторіть все знову.

Скоро весна, а значит самый раз покупать очки солнцезащитные, прекрасно защитят ваши глаза от солнечных лучей.

{ 1 comment… прочитати його нижче або додати один }

іра

добре

Залишити коментар