Апаратна корекція целюліту на дому

целюліт

Целюліт, всім відомий ефект «апельсинової кірки», розвивається в результаті погіршення циркуляції крові і лімфи в тканинах. Причин розвитку целюліту дуже багато, але найчастіше основними винуватцями вважають малорухомий спосіб життя, харчові надмірності, стрес. Яка б не була причина, в якийсь момент рідина починає застоюватися в міжклітинному просторі, що призводить до появи набряків. Це, у свою чергу, викликає накопичення в жирових клітинах продуктів їх життєдіяльності і порушує постачання живильними речовинами. У результаті порушеного обміну клітини збільшуються в розмірах, виникають скупчення клітин, укладених в фіброзні капсули. У результаті ми маємо некрасиву горбисту і набряклу шкіру, а на пізніх стадіях целюліт стає болючим захворюванням.

Целюліт в тій чи іншій мірі присутній у 80% жінок. Особливість целюлітного жиру полягає в тому, що він часто не піддається традиційному лікуванню зайвої ваги. Низькокалорійна дієта й заняття спортом часто не приносять видимих результатів. Для позбавлення від целюліту рекомендується застосовувати комплексний підхід, який включає крім дієти і спорту різні апаратні методики позбавлення від целюліту.

Програми антицелюлітних процедур необхідно підбирати індивідуально залежно від стадії целюліту.

Існує чотири ступені розвитку целюліту:
1. у спокої шкіра рівна. Целюліт помітний при захопленні складки шкіри.
2. У положенні стоячи целюліт помітний, в лежачому стані його не видно.
3. Целюліт помітний завжди, з’являються ділянки, холодні на дотик.
4. Під шкірою утворюються помітні горби різного розміру, хворобливі на дотик.

На ранніх стадіях розвитку целюліту ефективні такі процедури, як міостимуляція, дарсонвалізація, інфрачервоний масаж, обгортання, використання антицелюлітної білизни в поєднанні з фізичними вправами.

На більш пізніх етапах целюліту обов’язкове застосування комплексу процедур, особливо ефективні вакуумний і ультразвуковий масажі.

Позбавлення від целюліту на дому

Однак у сучасної працюючої жінки так мало вільного часу. Чи можна провести якісні антицелюлітні процедури вдома? При дефіциті часу можливо проведення досить великого спектру антицелюлітних процедур і в домашніх умовах. Ви можете проводити вдома курси міостимуляції, апаратного вібро-і вакуумного масажу, нескладних обгортань, ультразвукова дія.

Клінічні дослідження, проведені у 100 жінок, що мають целюліт II-III-IV ступеня з використанням сучасних високотехнологічних методів дослідження (доплерографії – ультразвукового дослідження судин, ультразвукового сканування шкіри та підшкірної клітковини, термографії – целлювіжен тест і фотометрії) показали, що застосування домашніх апаратів в курсі антицелюлітної терапії, що складається з міостимуляції, ультразвукової терапії, пульсуючого вакуумного масажу, вібромасажу, домашніх антицелюлітних обгортань, робить винятково ефективний вплив на стан шкіри і підшкірно-жирової клітковини.

Після курсу апаратного вакуумного масажу з 12 процедур, ультразвукової терапії з 20 процедур, міостимуляції з 30 процедур, обгортань з 10 процедур 90% жінок відзначили істотне зменшення окружності стегон від 2,5 см у верхній третині стегна до 3,5 см в нижній третині стегна , у 95% жінок зменшилася товщина шкірно-жирової складки на 1-2 см залежно від анатомічного розташування випробуваної зони.

Короткий опис антицелюлітних процедур, що проводяться в домашніх умовах

Міостімуляція (електростимуляція)

При міостимуляції:
* Активізується циркуляція рідини, зайва рідина виводиться з організму;
* Підвищується еластичність і пружність шкіри;
* Поліпшується циркуляція крові;
* Підвищується імунітет;
* Поліпшується обмін речовин.

Все це допомагає ефективно позбавлятися від целюліту 1-3 стадії. Для підвищення ефективності в антицелюлітної програмі рекомендується поєднувати міостимуляцію (електроміостимуляція) з вакуумним або інфрачервоним масажем, дарсонвалізацією або ультразвуковою терапією, застосуванням антицелюлітних кремів.

Антицелюлітна одяг
Антицелюлітні шорти (брюки, пояси) з унікальних високотехнологічних матеріалів розігрівають підшкірний шар “. При цьому поліпшується циркуляція крові і лімфи, що, у свою чергу, прискорює метаболічні реакції в підшкірних клітинах. В результаті відбувається спалювання жирових відкладень, виводиться зайва рідина, розщеплюються целюлітні гранули, поліпшується зовнішній вигляд шкіри

Масажери
Масаж підвищує тонус м’язів і пружність шкіри, розслаблює і позбавляє від болю після фізичного навантаження. Надаючи стимулюючий вплив на різні обмінні процеси, покращуючи кровообіг, масаж полегшує завдання зниження ваги і ефективно вирішує проблему целюліту. Різні масажери справляються зі своєю роботою не гірше за професійного масажиста, дозволяючи поєднувати механічний масаж з ультразвуковим, інфрачервоним, вакуумним та іншими сучасними технологіями лікування.

Інфрачервоний масаж
Масажер, що поєднує механічний масаж з інфрачервоним, надає масажну дію на тканини, покращує кровообіг і лімфовідтікання, активізує обмінні процеси, сприяє спалюванню підшкірного жиру, зміцненню м’язів, прискорює відновлення при фізичній втомі. Поліпшуючи кровообіг і лімфодренаж, масажер усуває причини виникнення целюліту.

Інфрачервоне випромінювання має заспокійливу і розслаблюючу дію, прогріває, приносить полегшення при болях у м’язах. Доведено позитивний вплив ІЧ-випромінювання на різні захворювання шкіри (шрами, опіки, екзема, псоріаз, забруднені пори). Інфрачервоні хвилі прискорюють обмін речовин у тканинах, що в свою чергу покращує постачання м’язів киснем, прискорює циркуляцію лімфи і сприяє, тим самим, профілактики целюліту.

Вакуумний масаж
Вакуумний масаж видаляє набряки, розгладжує і підтягує шкіру, зменшує прояви целюліту, покращує тонус шкіри, зменшує жирові відкладення, виводить з організму токсини і шлаки. Масажер захоплює шкіру проблемної зони, руйнуючи целюлітні капсули з жировими клітинами. У результаті жир і токсини вивільнюються і виводяться через кров, шкіра вирівнюється. Можливість регулювання інтенсивності всмоктування і частоти вакуумної пульсації дозволяє уникнути появи синців і хворобливих відчуттів, характерних для простого механічного або «гарячого» банкового масажу. Застосування спеціальних антицелюлітних кремів підвищує ефективність процедури.

Ультразвуковий масаж
В результаті ультразвукового масажу відбувається активізація обміну речовин усередині кліток, виділяються біологічно активні речовини, активізується циркуляція крові, нормалізується робота шкірних залоз, ліквідовується спазм мімічної мускулатури, що формує зморшки, розгладжуються рубці і запальні інфільтрати.

При імпульсної створення ультразвуку активізується лімфодренаж, віддаляються набряки і виводяться токсини, а також стимулюються в’ялі м’язи, підвищуються еластичні властивості шкіри. Ультразвуковий масаж дуже ефективний при лікуванні всіх форм целюліту, включаючи найважчі. Ультразвуковий масаж рекомендується поєднувати з міостимуляцією, яка дозволяє вивести з організму рідину, що утворилася в результаті дроблення ущільненої целлюлитної тканини.

Дарсонваль
Дарсонвалізація, тобто лікування за допомогою апарату дарсонваль, що насичує шкіру киснем, дозволяє позбавитися целюліту і інших проблем зі шкірою. Процедура дарсонвалізації застосовується для поліпшення обміну речовин, зняття набряків, лімфостазу. Дарсонваль дуже ефективний на ранніх стадіях целюліту, зменшує набряки, усуває венозний застій, активізує кровообіг в капілярах. Апарат покращує стан шкіри, позбавляє від різних шкірних захворювань, перешкоджає розвитку зморшок, сприяє кращому проникненню косметичних та лікарських засобів в шкіру. Крім цього, дарсонваль стимулює ріст волосся, покращує їх структуру.

Обгортання
Після обгортань ви стройнієте прямо на очах. Талія стає тоншою, целюліт – менш вираженим, а шкіра – молодшою і здоровішою. На жаль, підшкірний жир при обгортаннях не йде і не «розчиняється», зменшення обсягів досягається за рахунок виведення рідини з тканин. Тому після ситної вечері ви напевно повернете втрачені сантиметри. Але не поспішаєте турбуватися!

Обгортання ефективні при лікуванні целюліту, варикозу та інших шкірних захворювань, ось тільки для досягнення помітного результату необхідний курс з 10-20 процедур. Ефективність обгортань підвищується при поєднанні їх з іншими процедурами корекції фігури – масажем, міостимуляцією, а також за активним та здоровим способом життя. Розрізняють гарячі і холодні обгортання.

Гаряче обгортання з морським брудом активізує розщеплювання жирових тканин і сприяє зменшенню об’ємів тіла і позбавлення від целюліту. Впливає на жирові клітини, стимулює розщеплення жиру, нормалізує тонус судин, покращує циркуляцію крові, стимулює клітинний обмін, сприяє виведенню зайвої рідини і омолодження шкіри. При використанні спеціальних шортів з ефектом сауни дія обгортання посилюється.

Холодне обгортання рекомендується при целюліті, варикозному розширенні вен, набряках, втомі й важкості в ногах. Охолоджуючий гель зміцнює стінки сусідів, капіляри, сприяють лімфодренаж, зменшенню целюліту, моделює фігуру і покращує тонус шкіри. Вже після першої процедури ви отримаєте видимий ліфтинговий ефект і зменшення об’ємів тіла.

Креми

На додаток до всіх процедур доцільно застосовувати спеціальні професійні антицелюлітні креми. Антицелюлітний моделюючий крем для підвищення тонусу тканин і зменшення жирових відкладень використовується для фахових процедур по тілу з метою зменшення жирових відкладень, боротьби з целюлітом і підвищення тонусу тканин, а також для щоденного домашнього застосування. Натуральні компоненти, використані в збалансованих гіпоалергенних формулах косметичних засобів, допоможуть вашій шкірі подолати наслідки стресу і відновити гармонію тіла і душі.

Висновок
Використання апаратів для корекції фігури може послужити ефективною заміною салонних процедур. Апаратні засоби недорогі (порівняно з вартістю процедур в салонах), компактні, зручні і прості у використанні. Комплекс дій, які складаються з застосування міостимуляції, виконання зарядки і фізичних вправ в антицелюлітній білизні, механічного масажу з ІЧ прогріванням і використання домашніх дарсонвалів служить прекрасною профілактикою целюліту і лікування на перших стадіях захворювання. Застосування спеціальних кремів підвищує ефективність усіх процедур. На більш пізніх етапах рекомендується також вакуумний і ультразвуковий масаж, а також антицелюлітні обгортання.

Все це разом з помірним харчуванням, винятком жирних, солодких і борошняних блюд, алкоголю і газованої води, а також підвищенням фізичної активності дозволить м’яко і без проблем позбутися целюліту, зберегти стрункість і красу.

Отныне скачать новый браузер бесплатно можно на сайте topbrowser.ru быстро и просто.

Залишити коментар