Ремонт квартир своїми руками. Поради та рекомендації

Ремонт квартир своїми руками

Не завжди для ремонту квартири запрошують бригаду професіоналів. Іноді власники житла приймають рішення впоратися власними силами. Причини можуть бути різними. Хтось керується економією коштів. Для когось важливо, щоб робота була виконана якісно і бездоганно. Хтось сумнівається в можливості найняти чесну бригаду. У будь-якому випадку, якщо ви плануєте виконувати ремонт квартири своїми руками, рекомендуємо вислухати поради та рекомендації від професіоналів.

Ремонт квартир своїми руками – з чого почати

Вважається, що при виконанні ремонту квартири своїми руками вдається заощадити значну частину коштів. З одного боку, це частково вірно, оскільки ті фінанси, які необхідні для оплати праці найнятих робітників або бригади, можна витратити на інші речі. Але, разом з тим, для непрофесіонала виконання ремонтних робіт в своїй квартирі пов’язане з цілою низкою складних моментів.

Ремонтні роботи починаються з підготовки приміщення. Для цього кімнати необхідно звільнити від всього зайвого. В залежності від стану стін і стель – демонтувати їх або обмежитися чисткою старих шпалер і фарби, винести будівельне сміття. Якщо планується заміна підлог, то тут також необхідна оцінка їх стану і вибір способу установки нового підлогового покриття. Якщо ви будете робити підлогу наливною, то необхідно повністю усунути елементи старої підлоги.

При купівлі та розрахунку необхідної кількості матеріалів для ремонту керуйтеся рекомендаціями на банках з фарбою або рулонах шпалер. Найбільш зручні в обклеюванні стін своїми силами шпалери однотонні або з незначним малюнком, які не вимагають підгонки. Цей варіант, крім усього іншого, також більш економний в плані фінансових витрат.

Для проведення ремонту вам також знадобляться спеціальні інструменти і пристосування. Конкретний перелік уточнюється в залежності від характеру робіт, які плануються в квартирі, проте в будь-якому випадку вам знадобляться кисті для клею і фарби (їх необхідно перед першим застосуванням вимочити в холодній воді і просушити), ванночка для фарби і клею, валик, шпатель.

Ремонт квартири – поради та рекомендації

Як правило, при виконанні оздоблювальних робіт керуються принципом «зверху – вниз», іншими словами – спочатку роблять стелю, потім стіни, і тільки після цього займаються підлогою. Виняток становить той випадок, якщо ви виберете установку натяжних стель. Вони монтуються в фіналі, коли ремонт інших ділянок буде завершений.

Особливої ​​уваги вимагає зберігання матеріалів. Так, наприклад, гіпсокартон не рекомендується зберігати в «мокрих зонах» – ванні або туалеті. Він може відволожитися і прийти в непридатність. Не забувайте після кожного використання приводити весь інвентар у порядок: гарненько промийте у чистій воді, протріть дрантям і просушіть. Всі кисті після фарбувальних робіт залишайте на кілька годин в розчиннику або ацетоні – таким чином ви продовжите термін їх служби, що дозволить зберегти інструменти в робочому стані до закінчення ремонту.

Смотреть за своей красотой конечно очень важно, но не менее важно держать в хорошем состоянии свое жилье. Читайте строительный портал Луганска и вы узнаете все новости и нюансы строительства и ухода за жильем.

Залишити коментар