Вибираємо спальні аксесуари

Вибираємо спальні аксесуари

Мучать безсоння і кошмари? Або навпаки, ви спите багато і прокидаєтеся розбитим? Варто звернути увагу, на чому ви спите і під чим ви спите , тобто на спальні аксесуари.

Матрац.
Матрац – спальне ложе, комфортабельність якого має найважливіше значення для повноцінного сну. Тому матрац потрібно вибирати скрупульозно.

При покупці обов’язково потрібно звертати увагу на жорсткість.

Зручність жорсткості матраца можна визначити, полежавши на ньому. Сучасні магазини надають таку послугу своїм клієнтам .

Повній людині бажано звернути свою увагу на жорсткий матрац , худому ж навпаки вибирати більш м’який варіант. Вік теж відіграє чималу роль: чим молодша людина , тим жорсткіший повинен бути матрац . У віці до 30 років для підтримки хребта рекомендується вибирати матраци високого і середнього ступеня жорсткості, після 50 – м’які .

Подушка.
Пір’яні і ватні подушки на сьогоднішній день визнані лікарями шкідливими, корисними ж вважаються пухові або синтетичні. Синтетичні матеріали вигідно відрізняються тим , що не вбирають вологу, не звалюються і не дозволяють завестися пиловим кліщам .

Стандартна подушка не повинна бути більше 15 см завтовшки. А тим , хто любить спати на животі , потрібна ще більш плоска подушка.

Не слід забувати , що під час сну на подушці повинні знаходитися тільки голова і шия , плечі ж повинні лежати на матраці. Корисно для шийних хребців спати на подушці у вигляді валика.

Якщо складно зробити вибір самостійно – зверніться за порадою до фахівця – лікаря – ортопеда.

Ковдра.
Якщо ви не страждаєте алергічними реакціями на натуральні матеріали , можна зупинити вибір на вовні або пусі. В іншому випадку сміливо обирайте синтетику. Фахівці радять не економити на якості.

Ковдри потрібно прати один раз на два місяці в гарячій воді , щоб уникнути загрози появи пилового кліща.

Постільна білизна.
Тут важливі тільки ваші уподобання – шовк , льон , бавовна , синтетика . Головне регулярне прання . Білизна завжди має бути чистою.

Фахівці вважають , що якщо прислухатися до їхніх порад і відповідально підходити до вибору спальних аксесуарів, то проблем з безсонням у вас не виникне.

Приємних вам снів!

Залишити коментар