Як зробити осінні підставки для гарячого – майстер клас від Mash

Post image for Як зробити осінні підставки для гарячого – майстер клас від Mash

У будь-якому будинку підставки під гаряче є незамінною річчю. Замість того, щоб витрачати гроші на стандартні варіанти з магазину, варто спробувати зробити їх самому. Тим більше, що в результаті у нас вийдуть дуже затишні та симпатичні підставочки, які будуть дуже доречними на будь-якій, навыть найсучаснішій кухні. А можна і зовсім цю красу не використовувати за призначенням а прикрасити ними свою кухню. Загалом, куди їх прилаштувати – це вже залежить від вашої фантазії. А ось як їх зробити – дивіться нижче))

Все, що нам знадобиться для нашого творчого процесу, це пара шматків фетру (різнокольорового), нитка з голкою (нитки підберіть такі, що гарно пасують до фетру обраних кольорів), ножиці і гарний настрій, без якого в нашій справі ну ніяк.
Для початку роздрукуйте бажаний шаблон листочка на принтері та виріжте відповідні деталі з фетру за контурами. Нижче наведені фото процесу работи, які допоможуть зорієнтуватися:) На фото наведено осінній варіант кольорів – так само Ви можете використовувати зелений та жовтий, або навіть синій та фіолетовий – якщо захочете відтворити атомосферу планети Пандора:)

Потім намітьте на верхній деталі прожилки і акуратно проріжте їх ножицями. Ширина розрізів не повинна бути дуже велика, близько 3мм. Дуже рііними вони можуть і не бути – адже природа не завджи вивіряє свою працю міліметрами.

Потім за допомогою шпильок скріпіть обидві деталі так, щоб краї приблизно збігалися. Прошийте обидві деталі маленькими стібками уздовж вирізаних прожилок, а потім і по краю.Важливо робити це уважно, тому що відхилення від заданого курсу в результаті надасть нашій роботи не дуже акуратний вигляд. Можна виктористовувати світлі нитки, які контрастують із основним кольором листочків для того, щоб візуально підкреслити контур.

Залишилося обрізати виступаючі краї так, щоб контури співпадали, і почати використовувати чудову підставку під гаряче в домашньому господарстві. Звичайно, таку красу не варто використовувати в якості “важкої артилерії” для великих сковорідок абощо, такі підставочки будуть доречними на столі підчас чаювання з близькими та рідними, для довершення враження від теплої вечері та теплого спілкування.

Мастер-класс оригинально размещен на сайте Mash – магазин ручной работы в Украине. На Mash можно купить изделия ручной работы из полимерной глины, ожерелья из бисера, мыло ручной работы и много других полезных красивостей и полезностей.

{ 1 comment… прочитати його нижче або додати один }

ірина воронкевич

варто спробувати…

Залишити коментар