Лимонно-медові розвантажувальні дні

Розвантажувальні дні

Лимонно-медові розвантажувальні дні допоможуть позбутися зайвих кілограмів і очистити організм від токсинів і шлаків. Їх родзинка полягає в тому, що вживати можна фактично одну тільки мінеральну воду, але при цьому ніякої втоми і занепаду сил відчувати не доведеться. Отже, як добитися такого ефекту?

Для приготування чарівної суміші Вам знадобиться: 1,5 літри мінеральної води без газу, 8 лимонів, 20гр меду, 1-2 чайні ложки пекучого червоного перцю.

Все, що від вас потрібно – це сік з лимонів змішати з медом, мінеральною водою і перцем. Отриманий коктейль необхідно пити протягом цілого дня, крім цього можна вживати зелений чай і мінеральну воду без газу.  Завдяки меду, що входить до складу диво-напою, Ви не будете відчувати, звичної для голодування, слабкості. А перець змусить Вашу кров швидше циркулювати в організмі. Лимонний сік сприяє розщепленню жирів і виведенню шкідливих речовин з організму. Завдяки цим властивостям, якими володіє коктейль, ви будете відчувати бадьорість та активність на протязі всіх розвантажувальних днів.

{ 8 comments… читати їх нижче або додати один }

Лесюня Тимчук

Скільки днів потрібно пити такий напій??????

kralya

Рекомендовано не більше 3 днів. А взагалі дуже добре проводити одноденні медово-лимонні розвантажувальтні дні.

kralya

Але якщо в когось є підвищена кислотність – такі розвантажувальні дні проводити не рекомендовано. Можна пити просто воду з медом.

Таня Бабенко

(1-2 чайні ложки пекучого червоного перцю) це в порошку?

kralya

Так, в порошку. Берете звичайний мелений червоний перець.

Емма

Ооо, цікавий метод, я ще про таке не читала. Хто проводив такі розвантажувальні дні, відгукніться.

Ксюша

Мене також цікавить результат після таких розвантажувальних днів.
Відчувається легкість? Нема дискомфорту? ….Невже ніхто не пробував?
Треба починати першій

Дюша

Хто знає який смак має цей напій?

Залишити коментар