Не дієтичні продукти

зниження ваги

Сьогодні у продажі існує широкий вибір «низькокалорійних», «дієтичних» і «знежирених» продуктів. Але в цих назвах так легко заплутатися. Насправді не всі продукти з такими назвами сприяють зниженню ваги. Багато дієтологів стверджують, що такі основні інгредієнти, що містяться в даних продуктах, як цукор, гідрогенізироване масло, – сприяють виникненню і розвитку ожиріння. Крім того, не існує чіткого регулювання присвоєння продукту статусу «дієтичний».

У групу ризику потрапили такі продукти:

Йогурти з додаванням підсолодженої вівсянки з горіхами і родзинками. Незважаючи на те, що даний продукт пропонує нам багато корисних живильних речовин, він ще й вкрай калорійний. У йогуртах подібного типу (вони можуть бути з додаванням шоколадних шматочків і бісквіта) міститься в середньому 28 грам цукру і 220 ккал, що еквівалентно цукерці середнього розміру.

Енергетичні батончики. Основна складова таких батончиків – кукурудзяний сироп з високим вмістом фруктози, що практично еквівалентно цукру. Звичайно, в батончиках міститься близько 20 -30 різних вітамінів і мінералів, та яка у цьому користь, якщо все це «загорнуто» в цукор.

Фруктові соки. Всім відомо про користь щоденного вживання свіжих фруктів. Фруктові соки, якщо тільки вони не свіжовичавлені, не можуть стати здоровою альтернативою свіжим фруктам, оскільки містять цукор, ароматизатори і дуже невелика кількість дійсно фруктового соку. Що дають нам такі соки? Нічого крім зайвих калорій.

Дієтична содова. У цьому напої не міститься ні вуглеводів, ні жиру, ні білків. Єдина складова – це натрій у кількості 30 мг. Дієтологи б’ють на сполох, тому що продукти з високим вмістом натрію вносять свій внесок у розвиток високого кров’яного тиску. Дієтична сода не входить до групи здорових продуктів. Кращий напій, що сприяє зниженню ваги – це проста вода.

Печиво, що не містить жиру. За цією безневинною назвою ховається зовсім не нешкідливий продукт. До складу таких продуктів входять гідрогенізовані олії для додання аромату і продовження терміну придатності. У ході гідрогенізації змінюється структура жирних кислот, з’являються, так звані, трансжірние кислоти, які підвищують ризик виникнення серцево-судинних захворювань. Якщо ви за здорове харчування, вам слід уникати продукти, до складу яких входять гідрогенізовані олії і самих цих олій теж. Якщо ви не можете встояти перед борошняним, приготуйте щось смачненьке вдома самі.

Суміші з горіхів і сухофруктів. Горіхи і сухофрукти – це корисні продукти, але коли їх змішують і розфасовують, то для продовження терміну зберігання додають в них або гідрогенізовані олії, або консерванти. Не полінуйтеся і приготуйте собі таку суміш самостійно, тому що її дуже зручно брати з собою на роботу, щоб перекусити.

Если хочешь натуральные витамины-купи БАДы Vision, и будь всегда здоровым и энергичным.

Залишити коментар