Розвантажувальні дні для схуднення

Розвантажувальні дні для схуднення

Розвантажувальні дні – річ досить-таки корисна, адже допомагає реалізувати декілька цілей. По-перше, Ви очищаєте Ваш організм від накопичених непотрібних речовин і шлаків. По-друге, Ваш травний тракт відпочиває від усієї тієї потрібної і непотрібної їжі, яку він споживає майже щодня. По-третє, розвантажувальні дні гарні й для схуднення – на 0,5-1 кг. По-четверте, вони Вас дисциплінують, привчають замислюватися про те, що Ви їсте, і, відповідно, допомагають переходити на більш здорове харчування. І нарешті, звичайно, розвивають силу волі, без якої нікуди в нинішній час! Розвантажувальні дні рекомендується проводити 1-2 рази на тиждень. У такі дні організм отримує тільки певний клас речовин, тобто або білки, або жири, або вуглеводи. Рідко застосовуються комплекси поживних речовин.

Перед тим, як я перейду власне до меню розвантажувальних днів, давайте зупинимося на деяких правилах!

1. Якщо Ви нездужаєте, Ви вагітні, годуєте грудьми малюка, відновлюєтеся після захворювання, маєте будь-які хронічні хвороби – забудьте взагалі про поняття “дієта” і “розвантажувальний день для схуднення“! Ваш організм не заслуговує такого стресу, тим більше, Ви можете йому зашкодити!

2. Розвантажувальні дні здійснюйте, коли у Вас багато справ, тому думки про їжу відвідують не часто. Інакше спокуса що-небудь таке з’їсти буде дуже велика!

3. Пийте багато води, особливо до трьох годин дня. За день повинні випивати не менше 2,5 літрів.

4. Якщо їсти захочеться сильно – задовільніть свій голод склянкою нежирного кефіру. А якщо дуже сильно – відмовтеся взагалі від задумки проведення розвантажувального дня.

5. Відмовтеся від серйозних фізичних навантажень, тому що тоді Ви примусите свій організм працювати на знос!

6. Запланована кількість їжі розділіть на 4-8 прийомів, так і Вам, і Вашому шлунку буде легше.

7. На наступний день після розвантажувального не налягайте відразу на їжу у великих кількостях, виходьте з легкого голодування спокійно.

8. У розвантажувальний день не вживайте ніяких продуктів, крім того, на якому Ви “сидите”. Виняток – кефір, про це було в пункті четвертому, а також буде в одному з меню нижче.

Забудьте о стрессе который Вам необходимо было пережить при визите к стоматологу. В клинике Оксфорд Медикал все направлено на то, чтобы помочь клиенту преодолеть душевный дискомфорт. Подробнее вы можете почитать на официальном сайте www.oxford-med.com.ua.

Раціони розвантажувальних днів для схуднення

Розвантажувальний день на кефірі
Кефірний розвантажувальний день є, напевно, самим популярним, адже він і переноситься легко, і нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту. Протягом дня можна випити 1,5 літра кефіру.

Розвантажувальний день на гречці
Купуйте літр однопроцентного кефіру. Увечері замочіть в окропі 200-250 гр гречаної крупи. Увага: без солі, жиру і спецій! Закутайте в теплі речі, і нехай вона стигне до ранку. За 1 розвантажувальний день Ви можете з’їсти гречку в 3-5 прийомів, запиваючи кожен раз кефіром, тобто по 200-300 мл.

Розвантажувальний день на яблуках
Яблучний розвантажувальний день – це 1,5 кг сирих або запечених несолодких яблук. Також дозволяється 2 чашки несолодкого чаю або кави.

Розвантажувальний день на овочах
Зробіть собі салат або з одного виду овоча, або з суміші, додаючи трохи рослинного масла. Можна використовувати огірки, помідори, моркву – 1,2 – 1,5 кг. Краще овочі нарізати безпосередньо перед прийомом їжі, так Ви отримаєте більше вітамінів.

М’ясний розвантажувальний день
Ефект від м’ясного розвантажувального дня, в принципі, майже такий же, як і від будь-якого іншого, а от голод буде випробовуватися явно менше. Неприпустимий цей спосіб, якщо є хоча б найменші проблеми з нирками чи печінкою. Варіть 400 гр нежирної яловичини, ділите її на 5 прийомом. Можна за день випити 2 чашки чаю без цукру або 1 склянку несолодкого настою шипшини.

Після закінчення розвантажувального дня для схуднення можна повернутися до звичного раціону або сісти на дієту. Можна проводити також спарені розвантажувальні дні. І пам’ятайте, що головне – це користь для здоров’я, а не шкода!

Залишити коментар