Крем для ніг від грибка

креми для ніг від грибка

Наші ноги – це наш незамінний засіб пересування. І особливо неприємно, коли щось та трапляється з ними. Ми хочемо поділитися з вами знаннями про грибкові інфекції, їх причини та креми для ніг для лікування цієї проблеми.

Що таке грибок. Його причини і лікування

Людина може підчепити грибок де завгодно. Вже що-що, а грибки полюбляють наші ніжки. Якщо ви ходите в лазню (сауну), носите тісне взуття або у вас підвищена пітливість ніг – то це перші причини хвороби. Також, якщо у вас слабкий імунітет, вам грибок стоп ніг загрожує більше, ніж у кого з імунітетом все гаразд. Симптоми грибкового захворювання наступні: сухість та лущення в міжпальцевих складках ніг (найчастіше між 3 і 4 пальцем), почервоніння, поява тріщин, іноді свербіж і біль. Все це, звісно, викликає дуже навіть не приємні відчуття. Тому, чи то грибок стоп, чи це грибок нігтів – лікувати треба. Радує те, що лікування цих захворювань кардинально не відрізняються. Перш за все, потрібно зняти запалення, а також поліпшити кровообіг в уражених областях на ногах. Протигрибкові засоби бувають різні: мазі, гелі, креми, пігулки, різні розчини для внутрішньом’язового та внутрішньовенного застосування. Ми ж розповімо вам про креми для ніг від грибка.

Які креми купувати

Крем для ніг – це найбільш просте і поширене лікування захворювання. Перш за все, зверніть свою увагу на такий препарат, як Нізорал. Він сприятливо впливає на вашу шкіру і лікування грибка. Нізогал зупиняє розмноження більшості грибків, а також викликає їх загибель. Цей крем для ніг і нігтів від грибка наноситься на шкіру стоп 1-2 рази на день.
Також пропонуємо вам використовувати Кетоконазол. Цей засіб добре лікує не тільки грибкові захворювання шкіри, але і висівкоподібний лишай і себорейний дерматит. Кетоконазол дозволений для застосування дітям, годуючим мамам, а також вагітним жінкам.
Хорошим засобом є також Пімафуцин крем. Він лікує грибкові ураження шкіри і нігтів. Від його застосування можливі подразнення та почервоніння шкіри, контактний дерматит або печіння і поколювання. Але, якщо у вас немає алергії на компоненти, які входять до складу препарату, і ви повністю правильно його використовуєте – нічого такого не буде. Але, зверніть увагу, що Пімафуцин крем протипоказаний дітям, вагітним і годуючим мамам.

Якщо ви хочете мати здорові ніжки, тоді ретельно стежите за тим, що ви носите, де ви перебуваєте і що під вашими ногами. Здоров’я та краси вашим ніжкам.

Залишити коментар