Причина хвороб у зловживанні

Причина хвороб

Суспільство сьогодні влаштовано так, що постійно спонукає людей до споживання. І це робить людей нещасними, оскільки вони постійно відчувають себе незадоволеними. Людина, яка забула про почуття міри, дуже складно піддається лікуванню.

Слово МІРА в буквальному перекладі означає рух сонця, що можна уявити як слідування людини біоритмам. У наші дні на планеті лише одна жива істота втратила почуття міри. Мова йде про людину, яка рухається по шляху деградації і вимирання.

У статті я оперував словом гномики, що у мене асоціюється з обивателем. Гномик – людина, чиє почуття міри загублене. Гномик нещасливий, його енергія витрачається в порожнечу. Я навіть вивів формулу, яка допомагає обчислити міць економіки країни. Ось вона: ПОТУЖНІСТЬ ЕКОНОМІКИ = N * СН

N тут – кількість гномиків, СН – ступінь їх непомірності. Тому, дивлячись в черговий раз в зомбоящик та слухаючи їх з їх фразами типу “Ми беремо курс на зростання економіки держави” можете битися в паніці головою об стіну. Такі гасла не пророкують нічого хорошого. Вони лише побічно обіцяють нам, що наш народ деградує ще швидше.

Всі люди із зайвою вагою – гномики. У них відсутнє почуття міри в їжі. У якої держави на сьогоднішній день сама сильна економіка? У США. А населення якої країни сьогодні саме сите та нездорове? А зараз давайте трохи пориємся в брудній білизні сучасних гномиків. Це на багато що проллє світло.
1. Надмірність в харчуванні. Тут все ясно. Чим більше їси – тим більше хворієш. Це знає кожен.
2. Надмірність в сексі.
3. Надмірність в роботі. Ваші сили не нескінченні. Інша крайність – лінь. У ледаря енергія не знаходить виходу.
4. Надмірність в режимі дня. Сьогодні більшість людей лягають спати після опівночі. Це вкрай погано для здоров’я, так як сон повинен бути змінено відповідно ритму сонця.
5. Надмірність в порядку. Маленькі діти постійно підтримують вдома безлад. А все тому, що їм не подобається, як недалекі батьки-гномики трясуться над матеріальними цінностями. Дитина хоче показати їм, що їх покупки – просто мотлох, дурниця в порівнянні з відносинами всередині сім’ї.
6. Надмірність у спілкуванні. Гномик думає, що його успіх безпосередньо пов’язаний з кількістю “друзів”. Гномик не бере в розрахунок, що на всіх цих “друзів” потрібно постійно і дуже багато часу й енергії (як правило, на шкоду власній родині).
7. Надмірність у споживанні інформації. У світі всесвітньої павутини люди забивають голову величезною кількістю непотрібної інформації. Це загрожує інформаційним токсикозом.
8. Надмірність в комфорті. Гномики настільки обожнюють комфорт, що в їх євроквартирах все автоматизовано. Скоро вони перестануть вставати з дивана навіть для того, щоб сходити в туалет або взяти поїсти.
9. Надмірність у любові. Любов гномика, як правило, показуха. Вона руйнівна й неодмінно пов’язана з вбивствами і насильством.

“Материнська любов” у гномиків особливо небезпечна. Вона веде до того, що дитина загодована, заліковали, занянчна і абсолютно безпорадна. Вона не вміє думати, аналізувати. З кожним поколінням картина все більше пригнічує.

І ще: улюблене заняття гномика – «мірятися геніталіями» у всіх сферах життя. Головне для батьків-гномика – досягти максимуму кількісних показників у процесі виховання дитини. Щастя і душевна рівновага дитини відходять на другий план у порівнянні з можливістю помірятися досягненнями з іншими батьками.

Знаю точно, що виховати в собі почуття міри вкрай нелегко, якщо в тебе немає природженого благородства. Робота по видаленню з себе гномика дуже виснажлива.

Тому якщо ваше здоров’я зараз дозволяє вам, неодмінно використовуйте невелику його частину на виховання в собі почуття поміркованості.

Все, що вам потрібно для нарощення нігтів і вій, депіляції, парафінотерапії та інших косметичних процедур ви зможете знайти на bihappy.com.ua, де завжди широкий вибір асортименту та низькі ціни.

Залишити коментар