Тихі вбивці покоління

Тихі вбивці покоління

Сумно, але факт – абсолютно здорових людей в наш час знайти практично неможливо. Особливо зросла кількість важких захворювань, починаючи з середини 20 століття і по наші дні. Це пов’язано, в першу чергу з розвитком прогресу, технологій і, отже, згубного впливу на навколишнє середовище. Швидкість адаптації людського організму до мінливих умов, на жаль, не встигає за зростанням забруднення і підвищенням всіх видів навантаження.
Нинішній стан людства деколи можна назвати виживанням, особливо якщо розглянути всі наявні смертельні захворювання і ступінь їх розповсюдження.
Розглянемо деякі хвороби, які стали справжніми вбивцями покоління.
Гепатит С. Зі своєї здатності довгий час не проявлятися, або приховує свою присутність, маскуючись під інші захворювання. Гепатит С часто називають «ласкавим вбивцею». Багато людей можуть бути переносником довгі роки, не підозрюючи наявності в себе вірусу. У цьому і полягає його найбільша небезпека. Симптоми гепатиту дуже розмиті, проявляються у вигляді високої стомлюваності, слабкості, депресії. Клінічний прояв спостерігається після інкубаційного періоду тривалістю від 2 до 25 тижнів. При пасивній формі перебігу захворювання єдиний спосіб виявити вірус – здати кров на наявність антитіл до вірусу гепатиту С. При переході хвороби в хронічну форму ( в 90 % випадків) існує висока небезпека виникнення цирозу або раку печінки.
Атеросклероз судин головного мозку. Механізм виникнення даного захворювання не ясний досі, і часто асоціюється з процесами природного старіння організму. Атеросклероз являє собою поразку внутрішньої оболонки судин. У судинах утворюється атеросклеротична бляшка, яка поступово обростає тканиною і звужує просвіт судини, або зовсім блокує його. Тканини головного мозку внаслідок цього страждають від дефіциту живлення і кисню. Симптоматика захворювання полягає в прояві порушень роботи мозку: постійні головні болі, стомлюваність, порушення пам’яті, сну, координації рухів. Також тривожними знаками є дзвін у вухах, почервоніння шкіри обличчя, пітливість. Застаріле захворювання на останній стадії призводить до інсульту і, найчастіше, недоумства. Людина стає нездатною доглядати за собою самостійно, і доглядальниця стає єдиним способом підтримки життя.
Інсульт. Інсульт або мозковий крововилив – раптовий гострий патологічний процес, полягає в різкому порушенні мозкового кровообігу і часто може призвести до смерті хворого. Під час інсульту відбувається відмирання тканин головного мозку, морфологічні зміни. У 12 % випадків інсульт призводить до летального результату, в 75 % випадків людина практично повністю втрачає працездатність. Фактори ризику для розвитку передінсультних станів: вік, атеросклероз судин, захворювання серця, цукровий діабет і куріння.
Рак шийки матки. Захворювання, що забирає життя жінок. Це злоякісне новоутворення, що вражає шийку матки. Найчастіше поява даної пухлини пояснюється наявністю вірусу папіломи людини. Передається даний вірус від людини до людини, викликає неконтрольовану зміну в характері росту тканин. Викликає утворення гострокінцевих папілом, більшість з яких переростає в рак. Інкубаційний період вірусу становить від двох тижнів до кількох років. Характерно прихований безсимптомний перебіг захворювання. На даний момент встановлено чіткий зв’язок між наявністю вірусу і виявленням раку шийки матки.
Небезпека більшості захворювань 21 століття полягає в їх безсимптомному перебігу. Тому єдиний спосіб виявити наявність небезпечної патології – своєчасне обстеження і проведення аналізів на наявність атипових клітин і антитіл до смертельних вірусів.

Приобретя косметику Thalgo в интернет магазине myhealth вы даете шанс своей коже оставаться упругой, красивой и молодой на долгие годы.

Залишити коментар