Розвиваючі ігри для дітей від 6 до 12 місяців

Розвиваючі ігри для дітей

Ще один великий мудрець сказав: «Якщо ви хочете, щоб ваша дитина виросла розумною і здатною до великих досягнень, її інтелектуальний розвиток потрібно починати з пелюшок». Сучасні методики з розвитку дітей передбачають ранній розвиток, починаючи з дитячого віку. Які розвиваючі ігри підходять для дітей від 6 до 12 місяців?

Кубики Зайцева
Ця методика створена для навчання читанню з пелюшок. На кожному з кубиків намальована буква, або склад. Дитина 6-місячного віку, звичайно, не може навчитися читання, але кубики з гарними малюнками її явно зацікавлять. Ці кубики зроблені з паперу, тому батьки повинні уважно стежити за тим, щоб кубик випадково не потрапив в рот дитині. Діти цього віку люблять все пробувати на смак – так вони пізнають навколишній світ.

Пальчикова гімнастика
Дрібну моторику дитячих рук необхідно розвивати з народження, щоб дитина згодом навчилася правильного письма. Займатися пальчиковою гімнастикою легко й захоплююче. Для дитини 6 місяців це може бути популярна гра в сороку-ворону. Мама ласкаво перебирає пальчики малюка, роблячи йому гімнастику. Для дитини 9-12 місяців можна запропонувати дитячий пластилін, а також пальчикові фарби. Вони зроблені з натуральних матеріалів і не представляють небезпеки для дитини. Можна також нанизати на звичайну нитку черепашки, гудзики. Ваша дитина із задоволенням буде їх перебирати; її пальці будуть розвиватися, а рухи – координуватися.

М’які іграшки
Для немовляти дуже важливі тактильні відчуття. М’яка іграшка, зроблена з натуральної тканини, розвиватиме її внутрішнє світовідчуття. Веселі звірятка приведуть її у захоплюючий, казковий світ. З м’якою іграшкою дитина здатна навчитися грі, навчитися спілкуванню і правильним взаєминам.

Брязкальця
Для дітей, що не досягли однорічного віку, брязкальця просто необхідні. З ними вона пізнає різні звуки, починає розуміти всю яскравість фарб навколишнього світу. До того ж, брязкальцем можна відволікти дитину, коли вона плаче. Мама може зайнятися своїми справами по дому, ненадовго зайнявши дитину брязкальцем.

Педагогічна система Монтессорі
Відомий педагог і лікар Марія Монтессорі запропонувала унікальну методику з раннього розвитку дітей. Це сенсорний, математичний та мовний розвиток немовляти. Дитина вчиться пізнавати свій особистий простір, привчається до порядку і соціального спілкування. За системою Монтессорі ваша дитина починає вивчати світ, по-новому дивлячись на навколишні його речі.
Навчаючи дитину, яка не досягла однорічного віку, батьки повинні пам’ятати про те, що дитина ще мала, і їй необхідно дотримуватися суворого режиму. Для гри має бути відведений певний час доби, якого слід дотримуватися. Навчати дитину чомусь новому потрібно поступово, не дозволяючи їй втомлюватися фізично. Все-таки для правильного розвитку дитині цього віку необхідний здоровий сон.

Также в развитии ребенка поможет няня из Англии Киев, информацию о которых можно посмотреть English Nanny, которая не только будет развивать ребенка всесторонне, но и в совершенстве научит английскому языку.

Залишити коментар