Гелеве нарощування нігтів. Лікування нігтів після нарощування

Гелеве нарощування нігтів

Дівчата всього світу хочуть постійно бути привабливими і красивими, стежити за модою та новинками, мати бездоганний зовнішній вигляд. Але іноді природа не може подарувати все, десь щось завжди хочеться підправити, зменшити або збільшити. Тому на допомогу приходять різні жіночі хитрощі. Зараз мова піде про гелеві нігті, технології самого нарощування та наскільки згубно це для здоров’я.

Гелеве нарощування нігтів

Технології нарощування варто навчатися в спеціальних закладах, наприклад, салонах краси або пройти спеціальні курси. Самому ж вивчити всі нюанси не вдасться, а достатньої кількості інформації немає ніде. Все приходить з практикою, яку також можна отримати на навчальних курсах.
Що ж відбувається з нігтьовою пластиною під час нарощування? Для початку ніготь повністю очищається від лаку та забруднень. Апельсиновою лопаткою відсувається і загинається край кутикули. Потім спилюється верхній шар нігтя. Це потрібно для того, щоб зробити поверхню більш шорсткою, як би підняти ворс, щоб гель зміг відмінно з’єднатися з нігтиком. Далі наноситься спеціальний розчин (грунтовка або праймер), який поліпшить зчеплення матеріалу. Коли перший шар висихає, необхідно правильно виставити форму. Від їх посадки буде залежати і форма майбутнього нарощеного нігтика. Після вже проходить сам процес нанесення гелю, його висихання в ультрафіолетовій лампі і коректування нарощених нігтів за бажанням клієнта. В кінці наноситься дизайн.

Лікування нігтьової пластини

Гелеві, як в принципі і будь-які інші нарощені нігті, не бажано носити більше ніж півроку. Все-таки це стороннє тіло, яке має ряд недоліків і протипоказань.
Гелеві нігті не бажано робити дівчатам, у яких і так нігтьова пластина досить тонка. Власниці занадто тонкої і чутливої шкіри теж повинні обходиться без таких новинок. Міцні нігті теж не варто “псувати” різними видами нарощування.
Гелеві нігті прямо залежать від майстра, який їх робить. Якщо це не професіонал, тоді можна отримати інфекцію, свій ніготь може почати зеленіти і пліснявіти. Тому такий матеріал потрібно знімати відразу.
Як же привести в порядок нігті після нарощування? Для цього потрібно регулярно робити ванночки з морської солі. Також втирати лимонний сік. Він допомагає нігтика зміцніти. Більш народним способом є втирання йоду, але після нього нігті близько двох днів мають моторошнуватий коричневий колір. Також необхідно почати приймати вітаміни, або ж кальцій в чистому вигляді.
Повторне нарощування можна проводити тільки після того, як ніготь повністю зміцніє і відросте остаточно.

Залишити коментар