Красивий манікюр без наслідків

Красивий манікюр

 Мільйони жінок щороку відвідують манікюрний салон, бажаючи мати доглянуті ручки. Та й між нами, дівчатками, кажучи, він надає чимало впевненості в собі і є стимулом для самовдосконалення. А коли ми йдемо в салон, нам потрібно бути впевненими в тому, що крім гарного манікюру не придбаємо ніякої інфекції. І тоді в нашій голові виникає питання: чи можна заразитися СНІДом чи іншими захворюваннями в процесі нарощування нігтів або створення класичного манікюру? І як цього уникнути?

Якщо не брати до уваги те, що штучні нігті (акрил, лак) ускладнюють дихання живої нігтьової пластинки, їх накладення безпечно. Справа в тому, що ризик зараження СНІД та іншими небезпечними вірусними захворюваннями в манікюрному салоні існує тільки в тому випадку, коли в процесі роботи над красою порушується цілісність шкірних покривів. Інакше кажучи, коли у інфекції є можливість проникнути в кровоносну судину. Оскільки в роговій речовині нігтя ніяких судин немає, то, як би ми його не обробляли пилочкою, впровадитися вірусам нікуди. Залишається, правда, перспектива «підчепити» грибок.

Найбільший ризик «салонного» зараження страшними хворобами виникає при обрізанні кутикули – тонкої шкірки біля основи нігтя, так як в процесі цієї процедури можливі маленькі поранення.

А от як же знизити ризик виникнення інфекцій або грибка, нам допоможуть 10 порад здорового манікюру.

1. Купіть свій власний манікюрний або педикюрний комплект і візьміть його з собою при відвідуванні манікюрного салону. Переконайтеся, що після його використання, ваш набір дезінфікували.

2. Видаліть старий лак вдома або принесіть рідину для зняття лаку з собою.

3. Приходячи до майстра, переконайтеся в чистоті: чи є стіл для манікюру акуратним і охайним? Чи чороше освітлення? Подивіться на дезінфікуючі прилади і контейнер, в якому вони містяться: чистий він і чи немає там сміття? Чистий або мутний розчин?

4. Якщо ви не використовуєте свій власний комплект для манікюру, не соромтеся запитувати: забираються всі інструменти і дезінфікуються після кожного використання? І беруться вони вже обробленими для вас?

5. Якщо ви робите педикюр, переконайтеся в тому, що ванна для нього ретельно очищена і продезінфікована.

6. Переконайтеся, що майстер манікюру вимила руки до і після кожного клієнта.

7. Ніколи не використовуйте рушник, який виглядає несвіжим і нечистим.

8. Переконайтеся, що для кожного клієнта використовується нова пилка.

9. Бажано використовувати засіб для розм’якшення кутикули, а не обрізати ножицями, це знижує ризик пошкодження шкіри.

10. Якщо у вашого майстра падає інструмент на підлогу, попросіть його простерилізувати заново.

Якщо ці санітарні запобіжні заходи не приймаються у вашому манікюрному салоні, не бійтеся сказати власнику, що необхідно змінити і що ви очікуєте від манікюру. Якщо позитивної реакції не послідувало, можливо, варто задуматися над тим, щоб знайти іншого майстра. Удачі!

Залишити коментар