Нарощування нігтів. Який спосіб нарощування нігтів вибрати

Нарощування нігтів

Напередодні будь-якого свята, та й просто в сірі будні, кожній жінці хочеться красиво виглядати, стильно одягатися. А це не така вже й наука. Але ось доглянуті руки і нігті жінки часом говорять більше, ніж її наряд і зовнішній вигляд в цілому. Тому поговоримо про манікюр.

Не кожна дама може похвалитися міцними нігтями. На допомогу приходить така процедура, як нарощування нігтів. Як би не писали в пресі про шкоду, корисності, моді на цей вид салонної процедури, жінки не хочуть від неї відмовлятися і правильно роблять! Адже, нарощування нігтів починає свою історію ще з 1950-х років, і продовжує розвиватися до цього дня. Технологій нарощування нігтів існує декілька. Досвідчений фахівець зробить цю процедуру якісно, так що оточуючі ніколи й не подумають, що у жінки нарощені нігті. Всі природно і красиво!

            Отже, який же спосіб нарощування нігтів вибрати?

Найвірнішими способами залишається акрилове та гелеве нарощування нігтів. Відрізняються ці способи багато в чому, у тому числі і способом затвердіння маси. У акриловій технології використовують спеціальний акриловий мономер і пудру. Мономер забезпечує нарощеним нігтям гнучкість і пластичність. Маса твердне досить швидко – протягом 2 хвилин, тому працювати потрібно чітко. А ось для затвердіння гелевих нігтів слід застосовувати ультрафіолетову лампу. Без використання її маса для нігтів не затвердіє. Перевага – можна коректувати ніготь більш тривалий час, ніж в акриловій технології. Використання УФ лампи не зовсім зручно, так як багато клієнток можуть користуватися послугами фахівця з нарощування нігтів на дому.

Загалом кожен із способів нарощування нігтів має свої плюси і мінуси, але головним, яке цікавить всіх представниць прекрасної статі, залишається одне питання – як коректувати форму при нарощуванні нігтів?

Сама процедура акрилового нарощування нігтів дещо довга – 3-4 години. Акрил не викликає алергій і не токсичний, проте при проведенні процедури присутній не зовсім приємний хімічний запах, який швидко вивітрюється. Нігті, нарощені акрилом, легко підкоригувати і відремонтувати в разі поломки. Зняти повністю нігті теж не проблема – їх тримають у спеціальному розчині кілька хвилин.

При гелевій технології нігті мають рівний блиск, і вони більш схожі на натуральний манікюр. Однак через різкий перепад температур маса може тріскатися. При поломці нігтя, нарощеного гелем, необхідно повністю знімати ніготь. Він не підлягає частковому ремонту.

Вибирати спосіб нарощування нігтів кожна жінка має право сама. Недоліки і достоїнства є у кожного способу. Пам’ятайте знаменитий вислів «Краса вимагає жертв». Тому не впадайте у відчай, спробуйте обидві технології, і Ви обов’язково виберете свою! Залишайтеся красивими незважаючи ні на що!

Залишити коментар