Гель для душу Адідас (Adidas)

Гель для душу Адідас

Дуже часто ми губимося в величенному асортименті сучасних засобів по догляду за нашим тілом, адже їх дійсно багато, а на якому зупинити свій вибір невідомо. Сьогодні одну з найкращих пропозицій вам робить компанія Адідас (Adidas), яка вже асоціюється не тільки з лінією спортивного одягу, але і з лінією косметичних засобів по догляду за тілом. Саме тому, вибираючи гель для душу, зверніть свою увагу на гелі від Adidas, які розроблені для лідерів.

Марка Adidas

Справжня пристрасть до спорту уособлюється в марці Адідас. Вона була заснована Адольфом Дасслером в 1949 році, і вже з того моменту спортивний бренд номер один почав свої пошуки досконалості і не закінчує їх досі.
З 2007 року компанія знайшла свій єдиний стиль і створила неповторний імідж магазинів. Саме тоді найвідоміші три смужки вийшли далеко за межі виключно спортивного призначення і вторглися в повсякденне життя. Спортивний досвід компанії Адідас був чудово перейнятий для створення цілої лінії засобів по догляду за тілом з компанією, провідною в області особистої гігієни – парфумерно-косметичної компанії Coty.

Гелі для душу від Adidas. Жіноча лінія

Особливий догляд для різних типів жіночої шкіри повинні забезпечити жіночі гелі для душу від Adidas. Вони мають абсолютно унікальні формули, а також інгредієнти, які зберігають РН-баланс, наповнюють відчуттям комфорту, які так шукають сучасні жінки. Нова лінія гелів для душа жіночої серії має цікаву упаковку, ергономічну і з привабливою жіночою графікою.
Серед основних жіночих засобів: Soft Cotton Shower milk – молочко для душу з ефектом зволоження, що заряджає енергією гель для душу Full & Vitality Shower gel, чудово освіжаючий гель для душу Fresh Вoost Shower gel, гель для душу з заспокійливим ефектом Full Balance Shower gel, Body Fitness Massage Shower gel – масажний гель для душу, а також гель для душу з шампунем 2 в 1 After Sport Hair & Body Shower gel. В жіночій лінії знайдеться ще багато засобів, які підійдуть до смаку абсолютно різним жінкам.

Гелі для душу від Adidas. Чоловіча лінія

Саме для активних чоловіків створені функціональні гелі для душу Adidas. Ця лінія засобів для догляду за тілом для чоловіків була розроблена за участю спортсменів. У ній використані унікальні інгредієнти та комплекси, а РН-збалансована формула забезпечує потреби шкіри активних чоловіків, які воліють нейтральні аромати засобів по догляду. Вони абсолютно не містять мила і підходять для щоденного використання.
Серед них: After Sport Hair & Body Shower Gel 2 In 1, Active Start & Body Shower Gel 2 In 1, Sport Massage, Hair & Body Extra Fresh, adidas Water Sport і багато інших.

Залишити коментар