Крем для ніг з сечовиною

Крем для ніг з сечовиною

Протягом усього свого життя людина більшу частину часу проводить на ногах. Вона ходить, бігає, стоїть, працює, займається спортом. Ноги для кожного з нас – це засіб пересування. І коли ноги болять або втомлюються, то це переростає в справжню проблему. Тому, піклуватися про ноги потрібно завжди. Особливо велику увагу потрібно приділяти стопах, де під час ходьби можуть утворюватися натоптиші, тріщини, мозолі.

Догляд за ногами

Яким повинен бути догляд за ногами, щоб вони нам були вдячні? По-перше, потрібно завжди пам’ятати, що довгий час перебування на ногах шкідливий для організму. По-друге, за ногами потрібен спеціальний догляд. Головне, ноги потрібно завжди тримати в чистоті. Мити ноги треба з милом, чистити щіткою або пемзою, в залежності від забруднення. Дуже корисним є прийняття різних ванночок, сольових або з додаванням трав’яних настоїв. Ефективним є заняття фізкультурою, а також курси масажу. Все це знімає втому, тримає ноги в тонусі і поліпшує кровообіг. Особливу увагу потрібно приділяти стопам і п’ятам.

Крем для ніг з сечовиною

Центральне місце в догляді за ногами належить крему. Яким повинен бути крем? Крем вибирають в залежності від потреби. Головна роль крему – це зволоження шкіри ніг. Але є й крем, який виконує функцію загоєння. Особливо популярним є крем з сечовиною.
Сечовина, або кабамід, дуже ефективно застосовується в косметології та медицині. Вона є натуральним компонентом, який виконує функцію зволоження. Відома сечовина вже більше 100 років. Якщо в організмі нестача власної сечовини, то це позначається на шкірі, вона стає сухою, тріскається або з’являються мозолі. Крем для ніг з сечовиною доповнює той відсоток вологи, якого не вистачає в організмі. Крем для ніг з сечовиною використовують, як пом’якшувальний засіб, при процесах лущення шкіри, при огрубілій шкірі, при тріщинах на п’ятах. Ефективним є крем і для зняття втоми і важкості ніг. До складу крему входять також олія чайного дерева, екстракт дуба і чистотілу. Крем наносять на ноги один раз в день, після миття.
Крем для ніг з сечовиною має дуже позитивні відгуки, як від старшого покоління, так і від молодих людей. Багато хто з них назвали крем справжнім порятунком від натоптишів і мозолів і чудовими ліками від тріщин і грубої шкіри. Крем для ніг з сечовиною – унікальна знахідка для кожної жінки!

Залишити коментар