Лазерна косметологія: що це?

Лазерна косметологія

Сьогодні найбільш інноваційним методом в косметології вважаються застосування лазерних технологій. Вони широко застосовуються і в медицині протягом 40 років. Лазер зміг довести свою перевагу перед звичайними традиційними методами лікування пігментних утворень, усунення небажаних папілом, родимок, бородавок, для омолодження зів’ялої шкіри, проблем з акне, видалення небажаного волосся та корекції розтяжок і рубців. В цілому, лазерна хірургія дозволяє домагатися чудового результату у вирішенні проблем із зовнішністю клієнта, як естетичних, так і ряду різних захворювань.
Лазерна косметологія – апаратна галузь дермато-косметології, заснована на застосуванні для процедур спеціальних лазерів. Їх промені – як світлові імпульси, які спокійно проникають у шкіру, перетворюючись в теплову енергію. Так вони нагрівають тканини до найвищої температури і усувають різні проблеми. Лазерний промінь впливає на шкіру як джерело інтенсивного світла, а це вважається безпечним. Точне дозування проникнення їх під шкіру, дозволяє звести до мінімуму термічне ураження. Це і вважається головною перевагою лазерної косметології. Також лазери не тільки безпечні, але і безболісні, не викликають алергічні реакції і після них не вимагається довгого після реабілітаційного відновлення.
У лазерній косметології використовуються лазери різної інтенсивності, що визначається довжиною хвиль. Низькоінтенсивні застосовуються в терапії, середньоінтенсивні є основою хірургічної лазерної косметології, а високоінтенсивні – це найпоширеніші у всій пластичній хірургії. Від виду лазера залежить, які процедури можна за допомогою нього провести:
Олександритовий: використовують для багатьох методів епіляції;
Гелій-неоновий і інфрачервоний: широке поширення в терапевтичній дерматології (відрізняються тим, що у першому довжина хвилі трохи менша, ніж у другого);
Діодний: застосування для епіляцій і для видалення судинних утворень;
IPL – лазер: для епіляцій, видалення пігментаций, судинних утворень і татуювань, а також для фотоомолодження;
Ербієвий : застосовується для вапоризації м’яких тканин.
Лазерна косметологія дуже широко поширена не тільки в жіночому колі, а й серед чоловіків. Часто вони користуються процедурами лазерної епіляції. При ній, лазерний промінь проникає в глибокий шар шкіри, що дозволяє усунути і темне волосся, і світлий пушок, навіть на обличчі. Щоб були зруйновані всі волосяні фолікули, потрібно кілька процедур з інтервалом 5 – 7 тижнів. У цей період можна користуватися іншими видами епіляції – депіляційним кремом або бритвою.
Всі процедури рекомендовано проводити навесні, поки сонячна активність безпечна для шкіри. Її необхідно поберегти хоча б місяць і покривати кремами із захистом від ультрафіолетових променів, щоб уникнути опіку. Перед обраною процедурою обов’язково варто проконсультуватися з лікарем, адже всі лазерні процедури мають протипоказання.

Зробіть ваше свято незабутьнім, а образ наречених неповторним та оригінальним разом з весільним салоном на http://schastie-salon.com.ua/, де представлені найновіші моделі вечірніх та весільних суконь 2014 року, а також смокінги та костюми для наших дорогих чоловіків.

Залишити коментар