Види обгортань

Види обгортань

Однією з найпопулярніших і дуже ефективних косметологічних процедур на сьогодні є обгортання. Це особливий вид догляду за тілом, за допомогою якого можна позбутися целюліту, зняти стрес, впоратися з передчасним старінням і в’яненням шкіри, а також впливати на процес схуднення.

Ще в древніх часів люди знали про цілющі властивості різних трав’яних настоїв і сумішей, використовуючи їх для обгортань тіла. Таким чином, люди не тільки дбали про красу свого тіла, але і виліковувалися від багатьох недуг. Сучасні грязьові обгортання давно зарекомендували себе як дуже ефективні лікувальні засоби в медицині і косметології.

Техніка проведення процедури дуже проста. Підготовлену суміш нагрівають і наносять дерефв’яним шпателем або рукою на певну ділянку тіла. Потім цю ділянку щільно обертається за допомогою поліетиленової плівки і залишається на 45 хвилин. Слід дотримуватися певної техніки безпеки при застосуванні такої процедури: не можна наносити гарячі суміші на область лімфатичних вузлів, живота, нирок, грудей. Якщо процедура обгортання проводиться в косметичному салоні, то там використовують спеціальне термообладнання. Якщо вдома, то просто теплу ковдру.

Протипоказань практично немає, за винятком одного. Оскільки обгортання сприяє посиленню кровотоку, то не рекомендують проводити його людям з гіпертонією, а також захворюваннями серця.

Якщо техніка виконання процедури проста, то процес приготування суміші для обгортання дуже складний. Від нього безпосередньо залежить, який вийде результат.

Косметологи пропонують великий вибір рецептів, але найпопулярнішими вважаються наступні:

1. Гарячі і холодні обгортання. Тут певний ефект досягається завдяки певній температурі. Гарячі обгортання підсилюють дію лікувальних сумішей, розширюють капіляри, дуже ефективно впливають на целюліт, в’ялу шкіру. Холодні обгортання використовуються при набряках, втомі, прекрасно омолоджують шкіру.

2. Водоростеві. Найефективнішою водорістю косметологи вважають ламінарію. Вона допомагає відновити сольовий баланс, виводить токсини, прискорює ферментні процеси, сприяє швидкому схудненню.

3. Грязьові. Найчастіше використовують мінеральні грязі. Вони прекрасно покращують обмін речовин, мають яскравий імуностимулюючий і протизапальний ефект.

4. Медове. Мед добре впливає на імунітет і обмін речовин, також допомагає досить швидко позбутися зайвої ваги. Чудово живить шкіру.

5. Шоколадне. Шоколад сприяє поліпшенню кровообігу, тому є прекрасним помічником в боротьбі з целюлітом і ожирінням. Має хороший підтягаючий ефект для шкіри.

6. Косметичні коктейлі. Новий винахід салонів краси – коктейлі з натуральних компонентів, які входять у великий комплекс SPA-процедур. А їх назви та складу вражають уяву:

- «Йогуртове суфле з полуницею і маракуйєю» – відновлює водний баланс;
- «Меланж з пластівців під вуаллю зеленого чаю» – захищає і перешкоджає старінню;
- «Ягідний коктейль з йогуртовим мусом» – знімає втому і напруженість;
- «Цитрусове сорбе з червоним вином» – виступає як глубокоочищающий засіб;
- «Шоколадне фондю з ароматом кави» – бореться із зайвими кілограмами.

Залишити коментар